10-numara-bes-yildiz-cagri-merkezi-numarasi

10 Numara 5 Yıldız Whatsapp ve Telefon İletişim Numarası

Yarışma programlarının en sevilen isimlerinden biri olan İlker Ayrık’ın sunuculuğunu yaptığı, Temmuz 2017 yılından beri yayında olan yarışma programı 10 Numara 5 Yıldız; her hafta pazar günleri saat 20.00’da izleyenleri ile buluşmaktadır.

Programın konsepti genel olarak şöyledir; biri diğerinden yetenekli çocuklar aileleri ile birlikte yarışma katılmaktadır. Yeteneklerini, özel gösterlerini ve çok özel performanslarını yine miniklerden oluşan jüri üyelerinin karşısında sunmaktadır. Tabii ki bunların yanında ailelere çocukları hakkında sorular sorulmakta; bu soruların doğru bilinmesi halinde çok özel hediyeler verilmekte; bilemeyen minikler ve ailelerine küçük bir sürpriz verilmektedir.

10 Numara 5 Yıldız programını ulaşabileceğiniz herhangi bir 10 Numara 5 Yıldız telefon numarası veya 10 Numara 5 Yıldız Whatsapp başvuru hattı bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla başvuru formuna ulaşabilir; programa kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

10 Numara 5 Yıldız Başvuru Formu

Arama Terimleri: 10 numara 5 yıldız üniversitesi iletişim bilgileri, 10 numara 5 yıldız üniversitesi telefon no, 10 numara 5 yıldız üniversitesi irtibat tel, 10 numara 5 yıldız üniversitesi canlı destek, 10 numara 5 yıldız üniversitesi müşteri temsilcisi, 10 numara 5 yıldız üniversitesi şikayet hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir