acer-cagri-merkezi

Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Acer; Stan Shih, Carolyn Yeh(Stan Shih’in eşi) ve 5 diğer kişi tarafından 1976 yılında kurulmuştur. Acer’in merkezi Tayvan’ın şehirlerinden biri olan Hsinchu’dur. Acer ismini ise 1987 yılında almıştır. İlk zamanlar Acer üretim yerine elektronik malzemelerin dağıtımını yapmakta ve mikroişlemciler için danışmanlık hizmeti vermekteydi. Zamanla bilgisayar üretimine geçip bu alanda sektörün liderlerinden biri haline geldi.

Günümüzde Acer daha çok bilgisayar ve donanım üretimini ve satışını yapmaktadır. Acer dünyanın en büyük 5 bilgisayar üreticisinden biri olarak kabul edilmektedir. Acer zamanla ürün yelpazesini genişletmiş ve dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, bilgisayar donanımları, ekran, dijital fotoğraf makineleri gibi bir çok alanda sektörde söz sahibi olmuştur. Acer hedef olarak ucuz fiyata yüksek özellikli bilgisayarlar üretip satışını yapmayı belirlemiştir.

Acer iletişim telefon numarası 0850 222 22 37’dir. Bu numaradan arayarak teknik destek alabilir ve ürünler ilgili şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Daha hızlı çözüme ulaşabilmeniz için aramadan önce ürünün Seri Numarası’nı öğrenmeniz önerilmektedir. Çağrı merkezinden Pazartesi-Cuma(9:00-18:00) Acer iletişim merkezine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezleri resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 22 37

Arama Terimleri: acer iletişim bilgileri, acer telefon no, acer irtibat tel, acer canlı destek, acer müşteri temsilcisi, acer şikayet hattı, acer yetkili servis numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir