AGT Kurye müşteri hizmetleri telefonu

AGT Kurye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AGT Kurye çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde AGT Kurye müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden AGT Kurye şikayet hattına erişebilirsiniz. AGT Kurye müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı Gün Teslim Kurye

AGT Kurye Çağrı Merkezi Numarası

1993’den beri bankacılık ve finans sektörüne, son 5 yıldır E-ticaret sektörüne özel nitelikli ve hızlı teslimat hizmetleri sunan AGT Kurye gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Tüm Türkiye’de 450 acente ve 1100 kurye ile ülkemizin tüm il, ilçe ve mahallelerinde teslimat ve geri lojistik yapabilen ve bu alanda gayet başarılı bir yer edinen AGT Kurye büyük beğeni toplamaya devam etmektedir. Ayrıca BTK tarafından sağlanan ulusal posta hizmet sağlayıcısı lisansı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından sağlanan ulusal yetki belgesi ile çalışmaktadır.

AGT Kurye çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri Numarası

​Tüm saha operasyonumuzda güvenli ve akıllı mobil cihazlar üzerinde in-house geliştirilen mobil uygulamalarını kullanarak gerçek zamanlı veri üretimi ve raporlama yapabilen, doküman sayıllaştırma işlemlerini adreste yapabilen firma kendini her alanda geliştirmektedir. Müşterileri ile arasındaki tüm veri trafiği tam yazılım entegrasyon modeli ile güvenli biçimde gerçekleştirerek bu alanda büyük bir başarı yakalamıştır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi AGT Kurye müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

​E-ticaret express teslimat, şubesiz bankacılık saha operasyonları ve nitelikli kurye hizmetleri alanlarında sektör kurucusu ve lideri olarak teknolojiye ve insana yatırım yaparak sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen firma büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için AGT Kurye müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Agt Kurye’ye ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu iletişim numarası üzerinden bilgi alabilir ve hızlı bir şekilde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

AGT Kurye Şikayet Hattı

Aynı gün teslim, ertesi gün teslim, nitelikli teslim, güvenli teslim, express teslim gibi alanlarda büyük bir çalışma içinde bulunan haliyle oldukça fazla tercih edilen AGT Kurye bu durumda minimum sorun için sizlere en kısa sürede en hızlı çözümü sunmayı amaçlamaktadır. Çağrı merkezi numarasını arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilir istediğiniz konuda destek alabilir, soru, öneri ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen AGT Kurye müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri AGT Kurye şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

AGT Kurye Çağrı Merkezi İletişim Numarası
0850 480 76 77

AGT Kurye çağrı merkezi hafta içi ve hafta sonu günün dilediğiniz bir zamanında sizlere hizmet vermektedir.

AGT Kurye müşteri temsilcileri maillere de hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Mail yoluyla iletişime geçmek isterseniz web sitesi üzerinden mesajını gönderebilir ve size geri dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: AGT Kurye iletişim bilgileri, AGT Kurye telefon no, AGT Kurye irtibat tel, AGT Kurye canlı destek, AGT Kurye müşteri temsilcisi, AGT Kurye şikayet hattı, AGT Kurye müşteri hizmetleri, AGT Kurye çağrı merkezi, AGT Kurye müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir