Airfel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Airfel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Airfel çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Airfel müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1999 yılında bir klima markası olarak Türkiye’de kurulan Airfel kısa süre içerisinde ciddi atılımlar gerçekleştirdi. 2001 yılında Sanyo Holding ile birleşerek şirketini daha büyük bir hale getiren Airfel bu birleşme ile birlikte kombi sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. İklimlendirme teknolojisini kullanan firmalardan birisi olması bu firmayı diğerlerinden ayrıcalıklı kılmaktadır. Airfel 2015 yılına gelindiğinde Japon markası Daikin tarafından satın alındı. Bu tarihten sonra Airfel bazı önemli markaların dağıtıcısı olma görevini de üstlenmiştir.

Airfel Çağrı Merkezi Numarası

Airfel Markası üretimlerini Türkiye’de bulunan fabrikalarında yapmaktadır. Sakarya’da bulunan bu fabrikalar ie dünya genelinde 30 kadar ülkeye ihracat yapılmaktadır. Başlıca kombi, klima ve radyatör ürünlerinde hizmet veren bu firma başka ürünlerde de hizmet vermektedir.

Airfel sadece üretim ile sınırlı olmayıp aynı zamanda distribütörlük ve servis hizmetleri de sunmaktadır. Son derece üstün teknoloji kullanarak üretim gerçekleştiren Airfel’in arkasında Japon devi Daikin’in yer alması da ayrı bir güç ve güven vermektedir.

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere bu marka dünya genelinde 30 kadar ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Son derece kaliteli bir şekilde üretilen Airfel ürünleri müşteriler tarafından da beğenilmektedir. Ayrıca bu alanda sahip olunan tecrübenin de en iyi şekilde kullanıldığı sezilmektedir.

Birçok noktada servisinin ve şubesinin bulunması da bu firmayı en beğenilen firmalardan birisi yapmaktadır. Bu sayede müşteriler herhangi bir sorun yaşamaları halinde direkt olarak servis ile iletişime geçebilmekte ve muhatap bulabilmektedir.

Airfel Müşteri Hizmetleri Numarası

Airfel klima ve kombilerde yüksek verimlilik esas alınmaktadır. Bu sayede az enerji tüketimi ile yüksek performans elde etmenin yolları araştırılmış ve bunlar da başarılı bir şekilde ürünlere tatbik edilmiştir. Ayrca çevreye karşı da duyarlı bir şekilde üretilen bu ürünler mümkün olduğunca az bir şekilde çevreye zarar vermektedir. Bu da çevre hassasiyeti olanlar için önemli bir husustur.

Sizler de klima, kombi, radyatör, ısıtıcı gibi çeşitli ihtiyaçlarınız için Airfel’i tercih edebilirsiniz. Daikin bünyesindeki bu firmanın kaliteli hizmetlerinden bu sayede en iyi şekilde faydalanmış olacak ve bütçenizi koruyabileceksiniz.

Airfel çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından  Airfel ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Airfel hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Airfel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 999 0

Arama Terimleri: airfel çağrı merkezi, airfel iletişim, airfel müşteri hizmetleri, airfel müşteri hizmetleri numarası, airfel telefon numarası, airfel irtibat tel, airfel şikayet, airfel şikayet var, airfel mail adresi, airfel çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir