Aksu Çarşı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aksu Çarşı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aksu Çarşı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aksu Çarşı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Aksu Çarşı genel anlamda ülkemizde modern alışverişin merkezi durumundadır. 1957 yılında kurulan bu köklü şirket günümüzde Türkiye genelinde 23 mağaza ile hizmet sunmaktadır. Ülkemizde modern perakendecilik hizmetini ilk sunan firmalar arasında yer alan Aksu Çarşı bu anlamda ülkenin en iyileri arasında yer almaktadır. Aradığınız her şeyi en uygun ödeme ve taksit seçenekleri ile bulabileceğiniz bu yerde mobilya, elektronik, bilişim, iletişim, kişisel bakım ürünleri, halı, küçük ev eşyaları, beyaz eşya, ev tekstili, gibi ihtiyacınız olan her şeyi en kaliteli ve en uygun fiyatlarda bulabilmektesiniz. Müşterilerinin imkanları doğrultusunda peşin taksitli, kredi kartına taksit, hiç peşinatsız, kredi kartsız ve sözleşmeli ödeme seçenekleri ile herkesin ödeme gücüne göre imkanlar sunmaktadır.

Aksu Çarşı Çağrı Merkezi Numarası

Aksu çarı konsept gereği her zaman en kaliteli ürünleri en iyi seçeneklerle sunmaktadır. 60 yılı geçmesine rağmen hala ülkemizde bu senli çok sevilmesinin ve popüler olmasının altında yatan ana sebep insanlara verdiği güven ve anlayışta gizlidir. Çünkü artık günümüzde birçok firma insanlara güvenmezken Aksu Çarşı bu güveni tam 60 yıldır vermektedir. Ayrıca firma özel günlerde oldukça sürpriz fırsatlar ve indirimler sunmaktadır. Yıldızlı ürünlerde yüzde 50 oranında indirim gerçek anlamda oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca diğer ürün gruplarında da sürpriz ve oldukça şaşırtıcı indirimlerde görmem mümkündür. Aksu Çarşı çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ülkemizde birçok yeniliğe öncü olan Aksu Çarşı hesaplı ve kaliteli alışverişin merkezi durumundadır. Hem de birçok firma gibi bunu kalitesiz ürünlerle değil ülkemizde herkesin bildiği ve güvendiği markalarla yapmaktadır. 800 kişinin üzerinde çalışanı ile ülkemize her anlamda oldukça büyük katkı sağlayan Aksu Çarşı ülkemizde sunduğu fırsatlarla birçok kişinin ve ailenin yuvasının yapılmasında bizzat baş aktör olmuş durumdadır.

Aksu Çarşı Müşteri Hizmetleri Numarası

Aksu Çarşı çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından Aksu Çarşı ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Aksu Çarşı hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Aksu Çarşı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 590 88 76

Arama Terimleri: aksu çarşı çağrı merkezi, aksu çarşı iletişim, aksu çarşı müşteri hizmetleri, aksu çarşı müşteri hizmetleri numarası, aksu çarşı telefon numarası, aksu çarşı irtibat tel, aksu çarşı şikayet, aksu çarşı şikayet var, aksu çarşı mail adresi, aksu çarşı çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir