aldo-iletişim

Aldo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Genel merkezi Montreal, Kanada’da bulunan 1972 yılında Aldo Bensadoun tarafından kurulan marka, ayakkabı konusunda geçmişten kalan gelenekleri günümüz trendleriyle buluşturarak halen daha piyasa üzerinde etkin ve kararlı bir irade gösteriyor. Aldo’nun kurucusu Aldo Bensadoun, Aldo’nun vizyonunu şöyle ifade ediyor: “Tüm başarılı firmalar bir yandan geleneklerine sahip çıkarken bir yandan da geleceği de görebilenlerdir. Aynı bizim Aldo’da başardığımız gibi.” Call It Spring, Aldo Accessories, Aldo Israel Ltd. Ve bunun gibi yan kuruluşlara sahip olan aile şirketinin başında şuan Kurucu Aldo Bensadoun’un oğlu David Bensadoun bulunuyor ve faal olarak şirketin CEO görevini yürütüyor. İlk mağazasını 1978’de Montreal’de açan Aldo, büyüme konusunda inanılmaz bir sürat kazanarak 1980’de 95. mağazasını açmıştı. Yıllar 1991’i gösterdiğinde ise Aldo’nun dünya çapında tamı tamına 200 adet mağazası bulunuyordu. 2012 yılında 40. yaşını dolduran firma, 2013 yılında ise Türkiye pazarında ilk satış mağazasını açtı. Kısa sürede inanılmaz bir hızla büyüyerek, dünyaya yayılan firma, aynı anda bir çok yerde modayı takip ederek tabiri caizse müşterilerine ürünlerini modanın kalbinin attığı yerlerden tutup getiriyor.

Aldo, Amerika, Kanada, İngiltere ve İrlanda’da 1200’den fazla perakende satış mağazasına sahip konumda. Bunun yanı sıra, şuan dünya üzerinde 41 ülkede bayilikler vasıtasıyla varlığını devam ettiriyor. Ürünlerinin kalitesi, trendi ve çağın teknolojilerini yakından takip edişi, müşterilerine rahatlığı ve şıklığı aynı başlık altında toplayan Aldo, sandalet, çanta, cüzdan, ayakkabı, spor ayakkabı, bot, çizme gibi giyim sektörünün bir çok farklı alanında müşterilerine üst düzey hizmet veriyor. Ayakkabı sektöründe kendine has bir tarza sahip olan Aldo, müşterilerinin konforuyla birlikte cebini de düşünecek şekilde ürünlerini sunuyor. Aldo, Londra, New York, Milano ve Paris gibi moda ve trendlerin çıkış mabetleri olan şehirlerden modayı ve trende yakinen takip edip, son moda ve trend ne ise kendisini geliştirerek müşterilerine onu yansıtıyor. Çeşit çeşit koleksiyonları ile, dünya modasını müşterilerinin ayaklarına getiriyor. Aldo, Türkiye içerisinde ise birçok farklı şehirde hizmet vermektedir. Adana, Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir ve Mersin’de perakende mağazaları bulunuyor.

Aldo’nun müşteri hizmetleri numarası, merkez şubesinin telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

Aldo Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aldo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 502 4888
Aldo online alışverişiniz ile ilgili sorunlarınız için mail: onlinesatis@aldoshoes.com.tr
Aldo mağazalarıyla ilgili sorunlarınız için mail: musterihizmetleri@aldoshoes.com.tr

Aldo Merkez Ofisi
Adres      : Genel Merkez adresimiz: UNIQ ISTANBUL-Huzur mahallesi Ayazağa caddesi. No:4/B/204 Maslak/Sarıyer İSTANBUL 

Telefon   : 0212 403 5700
Faks         : 0212 289 77 72 

Arama Terimleri:
Aldo iletişim bilgileri, Aldo telefon numarası, Aldo irtibat tel, Aldo canlı destek, Aldo müşteri temsilcisi, Aldo şikayet hattı, Aldo tüketici ilişkileri danışma hattı, Aldo Genel Müdürlük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir