Altus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altus çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Altus müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Altus beyaz eşya markası ülkemizde 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Buzdolabından, ankastre sistemlere, teknolojik cihazlardan küçük ev aletlerine kadar pek çok ürünü tüketiciye sunan Altus, Arçelik markasının kalite ve güvencesini sunmaktadır. Başta yalnızca ülkemizde üretime başlayan Altus, şimdilerde Romanya ve Rusya da dahil olmak üzere 11 üretim tesisinde üretimine devam etmektedir.

Ülkemizdeki en köklü beyaz eşya markalarından olan Arçelik A.Ş. bünyesinde faaliyetleirne başlayan Altus, Arçelik kalitesi ve güvencesini daha ekonomik fiyatlarla tüketiciyle buluşturmak için çalışmaktadır. Böylece Altus beyaz eşyalar her eve girmeyi hedefleyen ürünlerdir.

Altus Çağrı Merkezi Numarası

Üretime başladığı 1998 yılından beri üretim kalitesi ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak arttıran Altus, şimdilerde pek çok satış noktası sayesinde her yerden ulaşılabilen ürünlerdir. Ülkemizde Altus’a ait olan 4 binden fazla satış noktası ile her tüketicinin ulaşımını sağlayan geniş bir ağa sahiptir.

Evinizde kullandığınız, aklınıza gelen tüm elektronik ürünler Altus markasının ürün yelpazesine dahildir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, elektrik süpürgesi, ankastre serisi, ısıtme ve soputma cihazları, küçük ev aletleri ve teknoloji ürünleri sunan Altus, oldukça geniş ürün yepazesi ile aradığınız her şeyi sunmaktadır.

Altus markası dayanıklılığı, üstün teknolojiyi, pratik kullanımı ve uygun fiyatları buluşturan Altus, pek çok farklı ürünü halkın beğenisine sunmaktadır. Böylece herkes evinin ihtiyacını kolaylıkla karşılayacaktır.

Altus Müşteri Hizmetleri Numarası

Altus markası ekonomik bir beyaz eşya markasıdır denilebilir. Evinin beyaz eşyalarını yenilemek isteyen ya da yeni beyaz eşyalar düzmek isteyenler için beyaz eşyalar oldukça masraflı olacaktır. İşte bu durumlarda Altus markasından beyaz eşya dizmek oldukça mantıklı olacaktır. Her eve giren, her bütçeye uyan bu beyaz eşyalar sizi maddi olarak zorlamayacaktır.

Altus çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından Altus ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Altus hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Altus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 888

Altus İletişim Formu
iletişim formu

Arama Terimleri: altus çağrı merkezi, altus iletişim, altus müşteri hizmetleri, altus müşteri hizmetleri numarası, altus telefon numarası, altus irtibat tel, altus şikayet, altus şikayet var, altus iletişim formu, altus çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir