Anatolium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anatolium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anatolium çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Anatolium müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Ankara şehrinin en önemli yerleşim alanları arasında bulunan Çankaya ilçesi eteklerinde kurulan olan Anatolium AVM çevre yoluna bağlantısı ile beraber başkentten en uzak mesafesinden bile sadece 25 dakikada kolayca ulaşabilirsiniz. Alışveriş merkezinin yanı yanında yer alan metan gazı tesisi ile beraber çevre dostu enerji kaynağı kullanmaya devam eden sayılı alışveriş merkezleri arasındadır.

Anatolium Çağrı Merkezi Numarası

Çankaya eteklerinde kurulan alışveriş vadisi sizleri de yanına davet etmektedir. Türkiye’nin başkenti olan Ankara’nın sahip olduğu en büyük alışveriş merkezleri arasında yer almaktadır. Bölgenin özel büyük mağazaları ile beraber elektronik, hazır giyim, ev tekstili, restoran ve cafe ya da eğlence merkezleri olmak üzere yerli ve yabancı olarak bulunan 94 mağazası ile ailece keyifli zaman geçirmek isteyen kişilerin gözde buluşma mekanı olarak yer alıyor.

Alışveriş merkezi rahat dolaşım imkanı, müşterisini herhangi bir şekilde yormayan sirkülasyon alanları ile beraber tüm alternatifleri aynı anda sunmayı başaran bir alışveriş vadisi olarak yer alıyor. Anatolium çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Çevre yolunu kullanarak doğrudan bağlantısı ile beraber başkent Ankara’nın en uzak noktası üzerinden 25 dakikada ulaşabilirsiniz. Çankaya üzerinden ise Turan Güneş ve Doğukent Bulvarlarını kullanarak Nato Yolu kavşağından sadece sekiz dakika içerisinde kolayca ulaşabilirsiniz. Alışveriş Vadisinin yan başında bulunan enerji üretim tesislerinin üretmiş olduğu ısı enerjisi, ısınmada doğalgaza alternatif olarak bir enerji kaynağı olarak yer almaktadır. Bu çevreci anlayışla ilgili olarak düzenleme le beraber bir ilk daha gerçekleştirildi.

Anatolium Müşteri Hizmetleri

Anatolium Alışveriş Merkezi alışverişin yanında ziyaretçileri için bir eğlence merkezine dönüşmüş hale gelmeyi başarmıştır. Her hafta sonu çocuklara özel olarak eğlenceli oyunlar, yaratıcılıklarını geliştirmeyi yarayan etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri de düzenlenmektedir. Ziyaretçilerini eğlendirme ike beraber Anatolium sürekli olarak düzenlediği kampanyalarla farklı hediyeler sunmaktadır.

Anatolium çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından Anatolium ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Anatolium hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Anatolium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anatolium Bursa Telefon Numarası
+90 (224) 261 12 22

Anatolium Ankara Telefon Numarası
(0312) 392 90 34

Anatolium Bursa Mail Adresi
info@anatolium-bursa.com

Anatolium Ankara Mail Adresi
info@anatolium-ankara.com

Arama Terimleri: anatolium çağrı merkezi, anatolium iletişim, anatolium müşteri hizmetleri, anatolium müşteri hizmetleri numarası, anatolium telefon numarası, anatolium irtibat tel, anatolium şikayet, anatolium şikayet var, anatolium mail adresi, anatolium çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir