ankara büyükşehir belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ankara Belediyesi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Ankara sınırları içerisinde bulunan ilçelerin sorumluluğunu taşımaktadır. Ankara belediye başkanı Melih Gökçektir. Ankara sınırları içerisinde kalan ilçelerin her türlü sorumluluğunu taşıyan devlet kuruluşudur. Bu nedenle özellikle yapılacak olan çalışmalarda vatandaşların taleplerini karşılamak ve şehrin daha üst düzey konuma getirilmesini sağlamak için bütün çalışmaların yapılması için her bir çalışmayı yürütmektedir. Farklı hizmet seçenekleri üzerinden vatandaşların taleplerini karşılamaktadır. Belediye içerisinde bulunan farklı departmanlar yapılacak olan çalışmaların farklı bölümler üzerinde yürütülmesini sağlamak dedi. Bu nedenle her departman farklı hizmet seçenekleri üzerinden çalışmaların sürdürülmesine yardımcı olmaktadır.

İmar hizmetleri, acil hizmetler, bilgi hizmetleri, sosyal hizmetler, ulaşım hizmetleri gibi pek çok farklı hizmet sayesinde özellikle vatandaşların daha iyi koşullarda yaşamını sürdürebilmesi için gerekli çalışmaların yapılması sağlanmaktadır. Yol çalışmaları, ulaşım alanlarında geliştirme işlemleri, evlendirme işlemleri, imara izin verme ve daha pek çok farklı hizmet seçeneği üzerinden Ankara sınırları içerisinde yaşamını sürdüren vatandaşlara hizmet veren kurum Belediye Başkanı tarafından yönetilmektedir. Ankara’da hizmet veren kurum devlet kurumları arasında yer almaktadır. Hafta içi belirlenen saatler içerisinde hizmet vermektedir. Bu nedenle özellikle vatandaşların hizmet alabilmesi için belirlenen saatler içerisinde kuruma ulaşım sağlamaları gerekir.

Belediye Hizmetleri

Belediye binası içerisinde yer alan birbirinden farklı departmanlar özellikle yapılacak olan çalışmaların içeriğine göre vatandaşların farklı bölümlerden hizmet almasını sağlamaktadır. Ankara’nın daha iyi bir yer olmasını sağlamak adına gerekli çalışmalar belediye tarafından yürütülmektedir. Devlet bünyesinde hizmet veren kurum belirlenmiş olan çalışmalar için alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip kişiler tarafından hizmet verilmesini sağlamaktadır. Ankara Büyükşehir Belediyesi Yenimahalle’de bulunan merkez binası üzerinden hizmet vermektedir. Hizmet almak isteyen vatandaşların belirlenen adrese ulaşım sağlaması durumunda gerekli çalışmaların yapılması sağlanmaktadır.

Ankara Büyükşehir Belediyesinin çağrı merkezi iletişim numarası , adresi, online başvuru formu ve acil durumlar numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ulaşarak istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 507 10 00

Ankara Büyükşehir Belediyesi Mavi Masa Numarası
153

Ankara Büyükşehir Belediyesi Online Başvuru Formu
form

Ankara Büyükşehir Belediyesi Adres
Hipodrom Cad. No:5 Yenimahalle / ANKARA

Arama Terimleri: Ankara Büyükşehir Belediyesi iletişim, Ankara Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi, Ankara Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri, Ankara Büyükşehir Belediyesi adres, Ankara Büyükşehir Belediyesi mavi masa, alo 153, 153 hangi numara, Ankara Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, Ankara Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir