Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aptamil çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aptamil müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Tarihler 1990 yılını gösterdiği zaman Nutricia şirketi Milupa ile beraber SHS International firmasını bünyesine katmıştır. Daha sonra ise şirket Cow&Gate isminde başka bir firma ile bir araya gelerek NUMİCO adınlar bir araya gelmiştir. Numico adı şirketlerin ilk kelimelerinden oluşmaktadır. 2007 yılında ise NUMİCO’yu  Danone firmasını bünyesine katmıştır. Aptamil, Bebelac, Lactamil ve Milupa Danone çatısı altında bulunmaktadır. Bu ürünlerin Türkiye bölümünde ise Numil Gıda yer almaktadır.

Aptamil Çağrı Merkezi Numarası

Danone firması taze sütlü ürünleri ve içecekleri dünya çapında bilinen Fransa merkezli bir şirket olarak bilinmektedir. Geçmiş yıllarda doktor İsaac Carrasso tarafından kurulmuştur. Danone firmasının tarihi oldukça eski yıllara gitmektedir. Balkan savaşları esnasında Yunanlar Selanik’i işgali ile beraber Carraso 1912 tarihinde İspanya’ya, göç etmiştir.

1919 yılında geleneksel olarak hazırlanan Osmanlı yoğurtlarının üretimini gerçekleştirerek Danone ismiyle piyasada yer almıştır. Daniel Carrasso, babasının temellerini atmış olduğu yoğurt faaliyetlerini 1929 tarihinde Fransa’ya taşımıştır. 1932 yılında ise ilk fabrikasını yapmıştır. İkinci Dünya Savaşı’ döneminde 1942 yılında ABD’ye göç etmiş olan Daniel Carrasso belirli bir zaman bu ülkede çalışmış ve Amerika’da ilk yoğurt fabrikasını kurmuştur. Bu sayesinde Danone firması dünyanın en önde gelen gıda firmalarından bir tanesine dönüşmüştür. 1951 tarihinde yeniden Avrupa’ya geri dönen Carrasso şirketi tekrar Avrupa merkezli işletmiştir.

Aptamil Müşteri Hizmetleri Numarası

Danone, ülkemize ise 1997 tarihinde giriş yapmıştır. Grup Danone Türkiye ismiyle beraber yurt içinde su, sütlü ürünler ile beraber medikal beslenme pazarı içerisinde faaliyet göstermektedir. Danone Türkiye adı altında, 500’ü aşkın çalışan ve yaklaşık 9000 çiftçisi ile büyümeye devam etmektedir. Bununla beraber Danone Türkiye 1.000’e yakın tedarikçileri kapsayan yaygın ağı ve Türkiye’nin en kapsamlı soğuk zincir satış ve dağıtım işini gerçekleştirmektedir.

Danone Türkiye 81 ilde, 50.000 satış noktasına hizmet vermekte ve 100’ü aşkın distribütörü ile beraber Türkiye pazarın en büyük satış firmaları arasında yer almaktadır. Danone Türkiye 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Danone Türkiye’nin tam 7 şehrinde üretim gerçekleştirmektedir. Türkiye pazarı Danone için en önemli ve büyük pazarlardan bir tanesi olarak yer almaktadır.

Aptamil çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından  Aptamil ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Aptamil hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 202 51 51

Arama Terimleri: aptamil çağrı merkezi, aptamil iletişim, aptamil müşteri hizmetleri, aptamil müşteri hizmetleri numarası, aptamil telefon numarası, aptamil irtibat tel, aptamil şikayet, aptamil şikayet var, aptamil mail adresi, aptamil çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir