Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aras Kargo müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Ülkemizdeki kargo sektörü gösterdiği gelişim ve büyüme ile birçok sektöre frak etmiş durumdadır. Bu denli büyük bir büyümenin temel nedeni ise yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışından kaynaklanmaktadır. Aras Kargo olarak 1979 yılında Celal Aras tarafından dağıtım ve pazarlama şirketi olarak temeli atılan firmamız 1987 yılında sahip olduğu deneyim ve kaliteyi kargo taşımacılığında da kullanmak üzere kurulmuştur.

Kurulduğu andan itibaren güven ve kaliteyi hep en önde tutan firmamız sizlerinde desteği ve güveni ile Türkiye’nin en iyi karo şirketleri arasındaki yerini almıştır. Türkiye’nin en ücra köşelerine bile sorunsuz bir şekilde karo gönderimi sağlayabileceğiniz şirketimizde bize verdiğiniz emanetler tam zamanında, sorunsuz ve garantili bir şekilde karşı tarafa ulaştırılmaktadır.

Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Bize göre büyük şirket olmak sadece kaliteli hizmetler yapmakla olmamaktadır. Biz kurulduğumuz andan itibaren sizlerin bize olan inanç ve güveninize olan minnetimizi sunduğumuz sosyal sorumluluk projeleri ile bir nebzede olsa karşılık vermekteyiz. Çünkü biz bu topraklara ve sizlere borçluyuz. Ülkemizin daha iyi noktalara gelmesi adına her türlü fedakârlığı severek yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Aras kargo sosyal sorumluluk hizmetleri olarak sağlıklı nesillerin yetişmesi için anne ve çocuk vakıflarına olan desteklerimiz devam etmektedir. Ayrıca daha yaşanabilir bir ülke olmak için Türkiye’nin kıyılarının temizlenmesi, eğitime katkı sağlamak için çeşitli yererde yaptırdığımız okullar, maddi destek sağladığımız kütüphaneler ve daha birçok hizmetle sizlerin her zaman yanında olduk ve var olduğumuz sürece yanında olmaya devam edeceğiz.

Aras Kargo Hizmetleri

Aras kargo hizmetleri olarak size sunacağımız onlarca hizmet çeşidi içerisinde sizin ihtiyaçlarınız en uygun hizmeti en uygun şartlarda seçebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerde bazıları ise şu şekildedir; Aras gün içi teslimat, Aras tahsilatlı teslimat, Aras randevulu teslimat, Aras günaydın teslimat, Aras geri dönüşlü teslimat, Aras yurtdışı teslimat, Aras Uçak ile dilediğiniz yere hızlı teslimat, taşıma güvencesi ve taşınacak tüm ürünlerin cins ve çeşitlerine uygun ambalaj çeşitleri olarak saymamız mümkündür.

Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk  bağlanma için öncelikle Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 52 aranmalı. Ardından 0 tuşu tuşlanarak müşteri hizmetlerine hızlı şekilde bağlanılabilir.

Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
444 25 52 -> 0

Arama Terimleri: aras kargo müşteri hizmetlerine bağlanma, aras kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma, aras kargo müşteri hizmetleri, aras kargo müşteri hizmetleri numarası, aras kargo müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, aras kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018, aras kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir