Bebelac Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bebelac Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bebelac çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bebelac müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Günümüzde Bebelac markası üretimlerini Hollanda üzerinde yapan ve yakın tarihte yenilenen Utrecht’teki Ar-Ge merkezinde yürütmeye devam etmektedir. Bununla beraber İngiltere, Liverpool’da yer alan merkezinde de metabolik hastalıklar ve çocuk ürünleri üzerinde araştırmaları ile uzmanlaşmıştır. Firmanın Amerika ve Singapur’da iki adet araştırma merkezi daha bulunmaktadır.

Bebelac Çağrı Merkezi Numarası

1990 yılında Nutricia SHS International ve Milupa firmalarını satın almıştır. Bu sayede metabolik hastalıklar ve inek sütüne karşı alerjisine yönelik mamaları da bünyesine katan Nutricia, Cow & Gate bebek maması ile beraber Bebelac firmasını da satın almıştır. Bu üç firma satın alınarak Numico adı altında toplamıştır. Ülkemizde 1996 yılında faaliyete geçmiş olan Nutricia, 2004 yılında ise bünyesine kattığı Bebelac ile beraber en iyi bebek mamalarını üretmeye devam etmektedir. Firma çeşitli hastalıklarda tedavi süreç durumlarına destek olmak için çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Bebek beslenmesi konusunda yaklaşık 100 yıllık deneyimi bulunan Bebelac-Nutricia, ilk olarak Hollanda’nın Zoetermeer kenti içerisinde bebek beslenme ürünleri alanında kurulmuştur. Bebeklerin farklı beslenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için süt üretimi gerçekleştiren Nutricia, 1905 tarihinde bir ilke imza atarak diyabet hastaları için özel şekeri azaltılmış olan süt üretmeyi başarmıştır. Daha sonra ise guatr hastaları için iyotlu durumda bulunan süt ürünlerini üretmiştir. Medikal beslenme konusunun temellerini atmaya başlayan bu ürünlerden sonra Nutricia, pek çok hastalığa özel beslenme formüllerini hastalarına sunmaya başlamıştır.

Bebelac Müşteri Hizmetleri Numarası

1946 tarihinde ilk araştırma ve geliştirme laboratuvarının açılışını gerçekleştiren Nutricia, beslenme ürünleri bu alanda büyütmeye devam etmektedir. 2007 yılında Danone firması tarafından satın alınan Numico günümüzde de faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bebelac firması bebekler için gerekli olan mama üretimini gerçekleştirmektedir. Bebelac markası ülkemizde de son derece popüler bebek mamaları arasındadır.

Bebelac çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından Bebelac ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Bebelac hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bebelac Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 202 50 20

Arama Terimleri: bebelac çağrı merkezi, bebelac iletişim, bebelac müşteri hizmetleri, bebelac müşteri hizmetleri numarası, bebelac telefon numarası, bebelac irtibat tel, bebelac şikayet, bebelac şikayet var, bebelac mail adresi, bebelac çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir