bellona-telefon-numarası

Bellona Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bellona 1997 yılında başladığı faaliyetlerinde yaptığı yatırım ve pazarlama stratejileriyle Türkiye’nin öncü mobilya firmalarından biri haline gelmiştir. Yatırımlarının önemli bir kısmını aynı zamanda kurulduğu yer olan Kayseri’de yapmıştır. Kayseri Organize Sanayi bölgesinde oluşturduğu iş hacmi sayesinde mobilya sektörüne büyük bir yenilik getirmiş aynı zamanda binlerce insana iş olanağı sağlamıştır.

Bellona misyon olarak üretimde dünya standartlarını yakalamayı, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı, beklentiler ve ihtiyaçlar doğrultusunda en iyi ürünleri üretmeyi, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun yüksek performanslı ürün üretmeyi benimsemiştir. Bu doğrultuda 3778 işçi ve 257 idari personelle birlikte Türkiye genelinde bulunan 745 bayisiyle müşteriler için en iyi hizmeti vermek için tüm azmiyle çabalamaktadır.

Bellona’ya ulaşabileceğiniz 444’lü telefon numarası  bulunmaktadır. Bu çağrı merkeziyle ürün bilgilerini sorabilir, güncel stok bilgileri hakkında bilgi alabilir, istek, memnuniyet ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Bellona Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 33 99

Adres
Boytaş Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 14.Cadde No: 14 38070
Melikgazi Kayseri / TÜRKİYE

Arama Terimleri: bellona iletişim bilgileri, bellona telefon no, bellona irtibat tel, bellona canlı destek, bellona müşteri temsilcisi, bellona şikayet hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir