ben-bilmem-esim-bilir-cagri-merkezi-numarasi

Ben Bilmem Eşim Bilir Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Ben Bilmem Eşim Bilir, 2012 yılından bu yana Kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluşan bir yarışma programıdır. Türk televizyon tarihinin en sevilen yarışmalarından birisi olan Ben Bilmem Eşim Bilir; yarışmaları ve araba ödülü ile klasikleşmiş ve gelenek haline gelmiştir. Programın sunuculuğunu uzun süre İlker Ayrık yapmış; ancak 2016 yılından bu yana Ufuk Özkan yapmaktadır.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de nişanlılar, evli çiftler, sevgili çiftler yarışmaktadır. Belirli etaplardan oluşan programda yarışma boyunca en çok puan alan yarışmacı final etabına katılmaya hak kazanmaktadır. Yarışmanın büyük ödülü sıfır bir arabadır.

Ben Bilmem Eşim Bilir programı WhatsApp başvuru hattı veya Ben Bilmem Eşim Bilir programı telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı aracılığıyla programa başvuruda bulunabilirsiniz.

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu
Arama Terimleri: ben bilmem eşim bilir iletişim bilgileri, ben bilmem eşim bilir telefon no, ben bilmem eşim bilir irtibat tel, ben bilmem eşim bilir canlı destek, ben bilmem eşim bilir müşteri temsilcisi, ben bilmem eşim bilir şikayet hattı, ben bilmem eşim bilir yetkili servis numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir