beyaz-show-cagri-merkezi-numarasi

Beyaz Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Beyaz Show, 1996 yılından bu yana kesintisiz olarak her sene yayımlanan ülkemizin ilk ve en çok izlenen talk show programıdır. 1996 yılından beri cuma geceleri canlı veya yeni bölümleri ile sevenleri ile buluşmaktadır. Beyaz Show’un sunuculuğunu ünlü komedyen Beyazıt Öztürk yapmaktadır.

Beyaz Show’da her hafta birbirinden özel konuklar, sanatçılar, oyuncular, şarkıcılar katılmakta; cuma geceleri için muhteşem bir eğlence kaynağı haline gelmektedir. Ara ara sezon başlangıcı gecikse de, program üzerine birçok iddaa ve yalan haber yayılsa da her sene kesintisiz olarak yayınlarına devam eden Beyaz Show ülkemizce oldukça çok sevilip takip edilmektedir.

Beyaz Show’un 0212’li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Beyaz Show canlı yayınına bağlanabilir; konuklara sorularınızı sorabilir, Beyazıt Öztürk ile görüşebilirsiniz. Beyaz Show canlı yayın numarası olarak bu numarayı kullanabilirsiniz. Whatsapp aracılığıyla ulaşmak için Beyaz Show Whatsapp iletişim numarası gibi bir irtibat numarası maalesef yoktur.

Beyaz Show Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası
0212 429 58 70

Arama Terimleri: beyaz show iletişim bilgileri, beyaz show telefon no, beyaz show irtibat tel, beyaz show canlı destek, beyaz show müşteri temsilcisi, beyaz show şikayet hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir