beymen-iletişim

Beymen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Beymen 1971 yılında Boyner Grup’tan tanıdığımız Osman Boyner tarafından kuruldu. Dünya ve Türk hazır giyim sektörüne öncülük eden sayılı firmalardan olan Beymen, günümüzde de kendisini yeni trendlere göre yenilemeye ve değiştirmeye devam ediyor. Beymen 400 civarında dünya markasını aynı çatı altında toplamakla kalmıyor, dünya üzerinde best-in-class yani sınıfının en iyilerinden olarak kabul ediliyor. Günümüzde Beymen‘in çatısı altında hizmet veren birbirinden büyük 60 farklı mağaza bulunuyor. Başlıcaları; Dolce&Gabbana, Tod’s, Dior, Bottegga Veneta, Moschino, Christian Louboutin, Jimmy Choo, Etro. Bunların yanı sıra, Beymen Club, Beymen Multibrand Stories, Beymen Blender ve Beymen Shu olarak monobrand butiklerin yanında kendi bünyesinden çıkma mağazalarda bulunuyor.

Beymen’in yurt dışı macerası Beymen Kahire ile başlıyor. FourSeasons otel içerisinde bulunan mağazanın büyüklüğü 6.000 metrekare. Bu macera başlangıcını, Beymen Erbil mağazası takip ediyor. Beymen Erbil, Divan Otel içerisinde 1.200 metrekarelik bir mağazada hizmet vermeye devam ediyor. Beymen hazır giyim sektöründe iddialı olduğu kadar da özel dikim sektöründe iddialı bir konumda yer alıyor. Beymen Özel dikim hizmeti de verebiliyor. Markalaşmanın yanı sıra, hazırladığı üst kalite koleksiyonlar Beymen’in tercih edilmesinde ki diğer sebeplerden birisi. Sürekli değişen dünyanın trendine kolaylıkla uyum sağlayan Beymen, müşterilerinin karşısına Beymen Collection Erkek, Beymen Collection Kadın, Beymen Club, Beymen Çanta, Beymen Eşarp ve Beymen Academia ile çıkıyor. Bünyesinde 400’ü aşkın marka barındıran Beymen’e, Saint Laurent, Valentino, Celine, Stella McCartney, Etro, Balenciaga, Dsquared2 gibi lüks ve elit anlayışın zirvelerinde yer alan markalar eşlik ediyor.

Beymen’in müşteri hizmetleri numarası, telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

Beymen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beymen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 4 700 (Haftanın her günü 09:00-18:00 arası)
Beymen.com ile ilgili sorunlarınız için mail: onlinedestek@beymen.com
Beymen mağazalarıyla ilgili sorunlarınız için mail: beymen@beymen.com
Beymen iletişim formu: İletişim Formu

Beymen Merkez Ofisi
Adres      : Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. Oycan Plaza No:15 K:8 Şişli/34398 İstanbul
Tel            : 0212 335 65 00
Faks         : 0212 335 65 99


Arama Terimleri:
 Beymen iletişim bilgileri, Beymen telefon numarası, Beymen irtibat tel, Beymen canlı destek, Beymen müşteri temsilcisi, Beymen şikayet hattı, Beymen tüketici ilişkileri danışma hattı, Beymen Genel Müdürlük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir