birkenstock-iletişim-bilgileri

Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kilise kayıtlarına göre 1774 yılında Johann Adam Birkenstock tarafından Almanya, Langen-Bergheim’da kuruldu. 1896 yılında esnek iç tabanı imal etmeye ve satmaya başladı. 1925 yılında “Mavi Taban” isimli, ayak konforunu düşünen yeni ürününü tanıttı. 1932’de Carl Birkenstock, Birkenstock Eğitim Kursları’nı başlattı. Aynı yıl içerisinde “Carl Birkenstock Sistemi” önde gelen doktorlar ve podiatristler tarafından tam puan alarak onaylandı. 1964 yılında Carl Birkenstock, esnek tabanlı ilk spor sandaleti olan Madrid modelini piyasaya sürdü. 1966 yılında ise firma Amerika Birleşik Devletleri pazarına girdi. Yıllar 2016’ı gösterdiğinde ise Birkenstock Amerika Birleşik Devletleri’nde 50. yılını kutladı. Gördüğümüz gibi, yüzyıllar öncesinden gelen tarih ve tecrübeyle birlikte yeniliklere bağlı kalarak değişen; gün geçtikçe büyüyen bir firma Birkenstock. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri, Novato’da bulunuyor. Birkenstock, günümüzde 90’dan fazla ülkede hizmet veriyor.

Birkenstock, bu kadar köklü bir firma olmasının avantajlarını çok iyi kullanıyor. Yüzyılların tecrübesi, günümüz teknolojisiyle buluşup müşterileri adına mükemmel konfor ve kusursuz tasarım sağlıyor. Sonuçta yüzyılların verdiği bir tecrübeden bahsediyor. Ayakkabı ve sandalet sektöründe öncülük yapan firma, ayakkabı tabanı üretiminde de yine öncü firmalardan birisi. Birkenstock, 1930 yılında kontürlü tabanlıkları piyasaya sundu. Ayak yapısına uygun, anatomik şekilli tabanlıklar Birkenstock’un böyle ün kazanmasında kilit rol üstlendi. Birkenstock ayakkabılarının bir çok özelliği var. Başlıcaları; ayak için doğru ayak hizalanmasını sağlayan, doğal yürüyüş hareketini destekleyen, eşit ağırlık dağılımı ve kemer, topuk kısmında doğal tamponlama bulundurarak topuk kemiğini destekleyen, esnek, dayanıklı, hafif, iki katmanlı, yumuşak süet malzemesinin kullanılması sebebiyle üst düzey konfor ve nice özellik. Birkenstock; Sandalet, bot, spor ayakkabı, terlik, çorap gibi birçok farklı kategoride hizmet veriyor. Ülkemizde Boyner Grup ve Beymen’in distribütörlüğünü üstlendiği firmayı sanal alışveriş platformlarında ise Trendyol, HepsiBurada, Morhipo gibi köklü firmalar takip ediyor.

Birkenstock’un Türkçe müşteri hizmetleri bulunmamaktadır. Fakat Kanyon Birkenstock ve Akmerkez Birkenstock mağazalarının iletişim numaraları bulunmaktadır. Bu numaralardan istek, şikayet, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 216 359 71 71


Arama Terimleri:
 Birkenstock iletişim bilgileri, Birkenstock telefon numarası, Birkenstock irtibat tel, Birkenstock canlı destek, Birkenstock müşteri temsilcisi, Birkenstock şikayet hattı, Birkenstock tüketici ilişkileri danışma hattı, Kanyon Birkenstock telefon numarası, Akmerkez Birkenstock telefon numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir