BJK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BJK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BJK çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde BJK müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri olan Beşiktaş 1903 yılında kurulmuştur. Siyah beyaz renklerini kullanan Beşiktaş’ın armasındaki renklerin sayısı kulüp kuruluş tarihini temsil etmektedir. Siyah beyaz formanın seçilmesinde de tarihi olaylar etkili olmuştur. Balkan Savaşlarının olduğu yıllarda Osmanlı’nın yenik ayrılmasını gençler kabullenememişti. Beşiktaş Balkan Savaşları sonucunda verilen kayıpların anısına armasında bulunan kırmızıyı siyah rengine çevirmişti ve Balkan toprakları geri alınana kadar siyah rengini kullanmaya devam etme kararı almıştı. Balkan toprakları geri alınamadığı için arma rengi siyah beyaz olarak kalmıştır.

BJK Çağrı Merkezi Numarası

Süper Lig’in en büyük takımlarından biri olan Beşiktaş’ın ligde 15 şampiyonluğu bulunmaktadır. Özellikle son yıllarda oynadığı oyun ve gösterdiği performans sonucunda çoğu kişi tarafından takdirle karşılanan Beşiktaş 2017-2018 sezonunda Şampiyonlar Ligi grup aşamasında maç kaybetmeyerek 1. olma başarısı göstermiştir. Playofflarda Bayern Munich ile karşılaşacak olan Beşiktaş Şampiyonlar Ligi’ndeki yoluna devam edebilmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Diğer taraftan Beşiktaş 2017-2018 sezonunda Cenk Tosun’u Everton’a 20 Milyon Euro’ya satarak Türkiye’den yurtdışına satılan en pahallı oyuncu rekorunun kırılmasını sağlamıştır. Kadrosunda bir çok yıldız oyuncu barındıran Beşiktaş her geçen gün oyun ve performansını geliştirerek Dünya’nın en iyi takımlarından biri olma yolunda çabalamaktadır.

Beşiktaş kulüp merkezinin çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Beşiktaş ile iletişime geçerek sormak istediğiniz soruları iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Beşiktaş hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Beşiktaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kulüp Adres:
Vişnezade Mahallesi Kadırgalar Caddesi No:1 Vodafone Park Otopark Girişi Kat:1 34357 Beşiktaş – İstanbulBeşiktaş Futbol A.Ş. Adres:
Vişnezade Mahallesi Dolmabahçe Caddesi No:1 Vodafone Park Dolmabahçe Girişi Kat:-2 İç Kapı No:1113 34357 Beşiktaş – İstanbul
Telefon
+90 (212) 948 1903
 
Beşiktaş Mail Adresi
bilgi@bjk.com.tr
Arama Terimleri: bjk çağrı merkezi, bjk iletişim, bjk irtibat tel, bjk telefon numarası, bjk müşteri hizmetleri, bjk mail adresi, bjk şikayet hattı, bjk şikayet var, bjk kulüp merkezi, bjk iletişim formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir