braun-iletisim-telefon-numarasi

Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

Braun ismini üreticisi olan Max Braun’dan alır. Aynı zamanda mühendis olan Max Braun 1921 tarihinde Frankfurt’ta bir dükkan açtı. İlk zamanlar açmış olduğu mühendislik dükkanında radyo setleri için üretmeye başladı. 1928 yılında işlerinin iyi gitmesi sonucunda Frankfurt’ta yeni tesislerini açtı. Seneler 1929’u gösterdiğinde ise komple radyo seti üretmeye başladı ve Almanya’nın en iyi radyo üreticilerinden biri haline geldi. Uzun yıllar boyunca radyo alanında çığır açtı ve bir çok yeni ürünün üretilmesinde rol oynadı.

1950 yılında Braun yön değiştirerek en çok sükse yaşadığı ürün olan traş makinasını üretti. Belirli bir süre bu alanda devam etti ve dünya çapında bir marka haline geldi. 1970’lerde ise bir çok ev aleti ve ürününü içeren pop-art’tan etkilenerek üretim alanını genişletti ve günümüze kadar bir çok işlevde ve modelde ürünler geliştirdi. Braun; epilasyon aleti, traş makinası, mikser, buz kırıcı, saç kurutma makinası, fön makinası gibi bir çok alanda kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üreterek müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Gelişen teknoloji ve sanayiyle doğru orantılı olarak ürünlerini her gün biraz daha geliştirerek günümüz şartlarına en uygun ürünleri müşterilerle buluşturmaktadır.

Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Braun Genel Müdürlük
Telefon: 0 216 463 83 83
Adres: Nidakule Ataşehir Kuzey Sit. C Kapısı Barbaros Mah. Begonya Sok. No : 3E
34746 İstanbul

Braun Tüketici İlişkileri Danışma Hattı
08502200911 (Pazartesi-Cuma 8:45-16:45)

Arama Terimleri: braun iletişim bilgileri, braun telefon no, braun irtibat tel, braun canlı destek, braun müşteri temsilcisi, braun şikayet hattı, braun genel müdürlük, braun tüketici ilişkileri danışma hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir