Btcturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Btcturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sanal para piyasasının dünya piyasasına girmesiyle birlikte bir çok kişi sanal para alım satımı yaparak ticaret yapmaya başladı. Türk kullanıcılarda yabancı platformlarda TL’yi dolara çevirip dolar ile sanal para alım işlemlerini yapıyorlardı. Bu alandaki boşluğu fark eden Btcturk Türk Lirasıyla sanal para alım satın işlemleri için bir platform oluşturdu. 2013 Temmuz ayında faaliyete başlayan Btcturk 2016 yılı Ağustos ayında TL yatırma işlemlerine ara verdi. Mayıs 2017’de tekrardan faaliyete geçen Btcturk Bitcoin alım satım işlemlerine olanak sağladı.

Btcturk Bitcoin alım satım işlemlerine ara verdiği zaman bir çok spekülasyon ortaya çıktı. Sitenin hacklendiği ile ilgili haberler dolaşmaya başladı. Btcturk bu iddiaları yalanlayarak ara verme sebebini bankalarla yaşanan anlaşmazlık olarak açıkladı ve şuan ki mevcut tüm üyelerin hesaplarını kapatabilecek kadar nakit paraya sahip olduğunu açıkladı. Bu doğrultuda yeniden aktif hale gelen Btcturk sanal para alım satım işlemlerinin Papara ile yapılmasını kararlaştırdı.

Sanal para son zamanlarda iyice değer kazandı ve her geçen gün değerine değer katmakta. Ard arda rekor kıran Bitcoin yakın hedefi olarak da altınla aynı seviyeye gelmeyi belirledi. Ekonomistlerin bir çoğu şuan ki paraların yerini yakın zamanda sanal paranın alacağını belirtmekte. Reel paraya göre bir çok avantaj sunan sanal para mevcut açıkları kapatıp tamamen güvenli ve daha stabil bir hale gelince bu öngörülerin gerçekleşmemesi için hiç bir sebep kalmamakta.

Btcturk’ün çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat iletişim kurulabilmesi için mail gönder seçeneği bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden mail göndererek yaşamış olduğunuz sorunları iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Btcturk hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Btcturk Mail Adresi
link

Btcturk Destek Sayfası
destek

Arama Terimleri: btcturk iletişim, btcturk çağrı merkezi, btcturk müşteri hizmetleri, btcturk irtibat tel, btcturk canlı destek, btcturk şikayet var, btcturk telefon numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir