Calzedonia çağrı merkezi numarası müşteri hizmetleri telefonu iletişim şikayet hattı

Calzedonia Çağrı Merkezi Numarası

Calzedonia 1987 yılında bayilik satış ağı oluşturarak bu girişime başlamıştır. Kadın, erkek, çocuk kategorisinde plaj ürünleri  satışının yanı sıra çorap satışında da fark yaratmak amacı hareket edip bu girişme başlamıştır.  Yerleşim yeri olarak Verona’da kuruldu. 20 yıldan çok daha kısa bir süre içerisinde Calzedonia gelişimine oldukça hızlı devam etmiştir. Dünya çapındaki 2000 adet mağazası ile birçok ülkede hizmet vermektedir.

Calzedonia’nın gözle görülen bu başarısı birçok sebebe kaynaklı olarak görülmektedir. Ürünlerin oldukça fazla çeşitliliği, modaya gösterilen özen, fark yaratan kalite ve buna eşlik eden fiyat oranı ile göze çarpan ürünlerini satışa sunarak büyük beğeni toplamıştır. Çoğunlukla Calzedonia ürünlerini talep eden müşterilerin tercih sebebi bu durumlara dayanmaktadır.

Bünyesinde birçok ülkede hizmet sunan binlerce çalışan bulunduran Calzedonia gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem vererek çalışmalarına devam etmektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Calzedonia çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Plaj ve çorap ürünleri satışı sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Calzedonia her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden Calzedonia ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla geliştirecektir.

Calzedonia amacı müşterilerine hitap eden çorap ve plaj malzemeleri ürünlerinin imkanlarını en güzel şekilde sunumunu yaparken oluşturulan siparişleri en kısa sürede ve güvenilir olarak ayrılmaktır. Hizmetlerinin arkasında dururken aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek imkanları sunmaktadır.

Calzedonia Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden Calzedonia , özellikle plaj ve çorap ürünleri satışı sektöründe kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden plaj malzemeleri ve çorap çeşitliliğini ve ürün tercihlerini arttırarak kendini yenilemektedir. Çorap ve plaj malzemeleri satış alanında birbirinden farklı seçeneklerin yanı sıra gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütüyor.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Calzedonia  müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Calzedonia ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Agora çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında Calzedonia internet web sitesi üzerinden iletişime geçme seçeneği bulunmaktadır. Bu kısım üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi çağrı merkezi aracılığıyla da işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Calzedonia Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Türkiye Calzedonia çağrı merkezi şikayet hattı müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır.

Mevcut Calzedonia.com sitesi üzerinden contact us kısmını kullanarak birçok konuda destek alabilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren firma sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Calzedonia iletişim bilgileri, Calzedonia telefon no, Calzedonia irtibat tel, Calzedonia canlı destek, Calzedonia müşteri temsilcisi, Calzedonia şikayet hattı, Calzedonia müşteri hizmetleri numarası, Calzedonia çağrı merkezi numarası,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir