Çarkıfelek Başvuru Formu Çağrı Merkezi Numarası

Çarkıfelek Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Çarkıfelek çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde çarkıfelek whatsapp numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Çarkıfelek, 1975 yılından bu yana Türk televizyon ekranlarında olan en tanınan ve ülkemizin ilk yarışma programı niteliğini taşımaktadır. Çarkıfelek, Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yapması ile oldukça çok tanınmıştır. Zaman zaman ekranlara veda etse de sürekli yayınlanan bir yarışma programıdır. Toplam 43 sezondur ekranlardadır. 2017 yılının Haziran ayından bu yana Star TV ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır.

Uzun bir aradan sonra Kanal D ekranlarında tekrardan izleyici ile buluşan program artık yeni bir sunucu ile sunulmaktadır. Başvuru yaparak sizlerde bu yarışmada yer alabileceğiniz gibi yine bunu gerçekleştirebilmeniz için başvuru formu linkine de sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çarkıfelek Telefon Numarası

Çarkıfelek’e birçok ünlü sanatçı yarışmacı olarak katılmakta, yarışmacı olmak isteyen izleyenler de yarışmacı olarak katılabilmektedir. Yarışmacılarına onlarca hediye veren Çarkıfelek’in büyük ödülü arabadır. Uzun bir ara verildikten sonra program Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile tekrar ekran başında izleyicileri ile buluşan program oldukça beğenilmektedir.

Her geçen gün daha fazla izleyici kitlenin yanı sıra katılımcı başvurusu ile talep gören program birçok firma tarafından sponsor edilmek istenmektedir. Çarkı çevirerek yarışmacıların harf alıp yazılı olanı bulması üzerine kurulu olan program birçok ödül ile yarışmanın heyecanını arttırmaktadır.

Çarkıfelek Başvuru Formu

Çarkıfelek programına katılmak, yarışmada sizde yarışmak isterseniz aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla başvuru formunu doldurabilir, başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Çarkıfelek Başvuru Formu

Arama Terimleri: çarkıfelek iletişim bilgileri, çarkıfelek telefon no, çarkıfelek irtibat tel, çarkıfelek canlı destek, çarkıfelek müşteri temsilcisi, çarkıfelek şikayet hattı, çarkıfelek yetkili servis numarası, çarkıfelek çağrı merkezi numarası, çarkıfelek whatsapp hattı, çarkıfelek başvuru formu, çarkıfelek izleyici temsilcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir