Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çetinkaya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çetinkaya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Ülkemizde birçok başarı hikâyesi yazılmış durumdadır. Çetinkaya bu başarı hikâyelerinin en başında yer almaktadır. Çünkü yaklaşık 60 yıldır ülkemizde hizmet sunan bu firma sağladığı başarıyı sadece yerli sermaye ile sağlayarak birçok insanın takdirini kazanmış durumdadır. Özellikle bünyesinde satışını gerçekleştirdiği birçok kaliteli ve özgün marka ile fark yaratmaktadır. Normal mağazalardan farklı olarak kaliteye her zaman büyük bir önem veren firma bunu sağlamak adına kendini sürekli geliştirmekte ve teknolojinin de yardımı ile kalitesini en üst seviyelere çıkarmaktadır. Mağaza yapısı her zaman en kalitelinin en uygun şartlarda sunmak üzerine kurulmuştur. Tek fark ise kaliteyi asla sözde değil tüm ürünlerde yansıtmaktadır.

Çetinkaya Çağrı Merkezi Numarası

Çetinkaya her zaman çocuk giyimine ayrı bir önem vermektedir. Ve çok önemli fırsat ve indirimler sunmaktadır. Normalde ailelerin en çok şikâyet ettikleri konuların başında çocuk giyiminin oldukça pahalı olması gelmekteydi. Ama bu durum Çetinkaya firmasının sunduğu fırsatlarla tersine dönmüştür. Çünkü en son moda ve kaliteli çocuk giyim ürünleri oldukça uygun fiyat ve indirimlerle çocuklarınızı beklemektedir. Fiyatlar karşılaştırıldığında yetişkin giyiminden çok daha uygun fiyatlarla fırsatlar sunulmaktadır. Bu sebeple çocuklu ailelerin bir numaralı tercihi Çetinkaya mağazası durumundadır.

Günümüzde insanlar için alışveriş yapabilecekleri yer sayısı oldukça artmış durumdadır. Hele ki internet ortamında bu rekabet daha kıyasıya bir hal almaktadır. Çetinkaya firması uzun yılların tecrübesi ve sunduğu güven ve fırsatlar sayesinde bu rekabet ortamında bile en çok tercih edilen ve güven duyulan firmalar arasında yer almaktadır. Birçok şehirde mağazası bulunan Çetinkaya hem mağaza sayısını arttırmakta hem de e-ticaret konusunda çok büyük atılımlarda bulunmaktadır. Türkiye’nin 14 farklı ilinde bulundurduğu mağaza sayısı ile rakipleri arasında bu alanda da lider konumunu sürdürmektedir.

Çetinkaya Müşteri Hizmetleri Numarası

Çetinkaya çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından Çetinkaya ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Çetinkaya hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Çetinkaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 290 80 70

Çetinkaya Mail Adresi
info@cetinkaya.com.tr

Arama Terimleri: çetinkaya çağrı merkezi, çetinkaya iletişim, çetinkaya müşteri hizmetleri, çetinkaya müşteri hizmetleri numarası, çetinkaya telefon numarası, çetinkaya irtibat tel, çetinkaya şikayet, çetinkaya şikayet var, çetinkaya mail adresi, Çetinkaya çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir