çiçek sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çiçek Sepeti

Site farklı amaçlar için hediye arayış içerisinde olanlara hizmet vermektedir. Özellikle gönderim amacına göre yapılacak olan tercihlerde binlerce farklı ürün seçeneği arasından tercih yapılmasını sağlamaktadır. Her geçen gün gelişen sistem sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir. Farklı kategoriler üzerinden yapılan satışlar özellikle belirlenecek olan hediye için gönderim amacına uygun şekilde tercih yapılmasını sağlamaktadır.

Sistemi üzerinden yapılacak işlemlerde seçilen hediyeye ek ürün ekleme veya not ekleme gibi pek çok farklı seçenek hediyelerinizi daha özel hale getirmenizi sağlamaktadır. Çiçek, çikolata, bonngfood, hediyelik ürün seçenekleri üzerinden tercih yapılmasını sağlamaktadır. Her kategori içerisinde binlerce farklı model seçeneği bulunmaktadır. Özellikle yenilebilir çiçek seçenekleri farkları ise içerisinde olanların tercih edebileceği seçenekler arasında yer almaktadır.

Hediyelik Ürün Satışı

Doğum günü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, sevgililer günü, yıl dönümünü gibi pek çok farklı özel günde hediye arayış içerisinde olanlar için online ortamda güvenli işlem yapılmasını sağlamaktadır. Sitede bulunan birbirinden farklı ürün seçenekleri arasında yapılacak tercihler sonucunda seçilen ürünler kısa süre içerisinde kargo ile belirtilen adrese teslim edilmektedir.

Binlerce ürün seçeneğe daha farklı tarzlarda arayış içerisinde olanların tercih edebileceği seçenekleri ulaşılmasını kolaylaştırmaktadır. Güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. Site yapmış olduğu çalışmalar sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmetlerine devam etmektedir. Satış sonrası destek hizmeti ile oluşabilecek her türlü soruna karşı çözüm odaklı çalışma yapmaktadır.

Hızlı Teslimat

Farklı tarzlarda hazırlanmış olan hediyelik seçenekleri sevdiklerine hediye göndermek isteyenlerin tercih edebileceği siteler arasında yer almasını sağlamaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren siteler arasında yer almaktadır. Bu sayede özellikle güvenli alışveriş imkanı elde etmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Site üzerinden yapılacak olan alışverişlerde güvenli alışveriş imkanı sayesinde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Verilecek olan siparişler kısa sürede kargo ile adrese teslim edilmektedir. Bu sayede sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin özellikle yanlarında olamaması durumunda internet üzerinden verecekleri sipariş ile kolayca alışveriş yapmasına imkan sağlamaktadır. Türkiye’nin her noktasına site üzerinden gönderim yapılabilir. Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya satışı yapan siteler arasında yer almaktadır.

Çiçek Sepeti’nin müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Çiçek Sepeti ile iletişime geçebilir, sipariş, istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yorum kısmından Çiçek Sepeti ile yaşadığınız sorunları ve Çiçek Sepeti hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 00 79
0212 391 00 10

Çiçek Sepeti Mail Adresi
cicekbilgi@ciceksepeti.com

Arama Terimleri: çiçek sepeti müşteri hizmetleri, çiçek sepeti çağrı merkezi, çiçek sepeti şikayet hattı, çiçek sepeti canlı destek, çiçek sepeti siparişim gelmedi, çiçek sepeti sipariş iptali, çiçek sepeti müşteri temsilcisi, çiçek sepeti telefon numarası, çiçek sepeti irtibat tel, çiçek sepeti iletişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir