Civil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Civil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Civil çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Civil müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Civil markası İstanbul Kartal ilçesinde 1996 tarihinde 0–14 yaş çocuk ürünlerinin perakende satış mağazası olarak kurulmuştur. Market satışı şeklinde tekstil mağazası konsepti ile yakalamış olduğu maliyet avantajını müşterilerine günümüzde de yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin noktası olmaya devam eden Civil Çocuk Dünyası internet adresi ile beraber müşterilerine daha fazla ürün sunabilmektedir. Civil markası kısa süre içerisinde Türkiye’de 56 mağazaya ulaşmayı başarmıştır. Üreticilerden almış olduğu ürünleri saymaya devam eden Civil Çocuk Dünyası, ürün seçebilme avantajı ile beraber sezon içerisinde 650 markaya ait yaklaşık olarak 32.000 modeli müşterilerinin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

Civil Çağrı Merkezi Numarası

Civil markası reyonları içerisinde hamile elbisesi ve çocukların 14 yaşına kadar ihtiyacı olacak olan tüm tekstil ürünleri satışa çıkarılmaktadır. Bununla beraber çocuklar için beslenme gereçleri ve taşıma gruplarını bir araya getiren geniş ürün kataloğunu sürekli olarak büyütmeye de devam etmektedir. Civil markası mağazalarının bulunmadığı yerlerde de müşterilerine satış gerçekleştirmek için internet adresini hizmete sokmuştur.

Online satış adresi üzerinden binlerce ürün en uygun fiyata ad üzerinde müşterilerle buluşmaya devam etmektedir. Mağazalarda yer alan aynı fiyat ve imkanlarla ülkemizin her tarafından sadece tek bir tıkla güvenilir bir şekilde alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz. Civil markası günümüzde Türkiye’nin en çok tutulan çocuk markalarından bir olmayı başarmıştır.

Civil firması sahip olduğu mağazaları ile Türkiye’nin her tarafına hizmet vermektedir. Perakendeci olarak faaliyet göstermeye devam eden Civil firması mağazalar zinciri satış hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Türkiye geneli 50’nin üzerinde şubesi yer alan Civil firması bununla beraber online satış da gerçekleştirmektedir. Binlerce çeşit ürün ile müşterilerine her zaman daima alternatifler sunmakta olan Civil markası alanında lider firmalar arasında yer almaktadır.

Civil Müşteri Hizmetleri Numarası

Civil çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından Civil ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Civil hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Civil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 12 31

Civil Mail Adresi
info@civil.com.tr

Arama Terimleri: civil çağrı merkezi, civil iletişim, civil müşteri hizmetleri, civil müşteri hizmetleri numarası, civil telefon numarası, civil irtibat tel, civil şikayet, civil şikayet var, civil mail adresi, civil çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir