clinique-iletişim

Clinique Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1968 yılında Amerika, New York’ta Esteé Lauder ve Carol Philips tarafından kuruldu.  Esteé Lauder Şirketlerinden birisi olarak sektöre giriş yaptı. Şirketin kuruluş misyonu bireylerin yüzlerinde karşılaştığı sorunlara çözüm olarak cilt bakım ürünleri tasarlamayı ve pazarlamayı amaçladı. Her cilt tipine, yaş kategorisine ve bunun gibi insanların ciltlerini birbirinden ayıran farklı nitelikleri göz önüne alarak her cilt tipi ve her yaş skalası için farklı ürünler tasarlamaya başladılar. Bu yeni fikir, Kozmetik dünyasında Clinique’nin hızla ilerlemesine ve yükselmesine olanak tanıdı. Eskiden tüm cilt tipleri için ortak bir çözüm üreten kozmetik firmaları, Clinique’nin bu öncü fikrinden ilham alarak yeni ürünler geliştirmeye başladılar.

Clinique, ürünlerini tasarlarken işin ehli insanlarla birlikte çalışıyor. Dermatolojist ve Kimyagerler ile çalışarak, 3 Aşamalı Sistemi tasarladılar. 3 Aşamalı sistem; cilt temizleme, nemlendirme ve tonikten meydana gelen 3 farklı aşamadan oluşuyor.  Clinique, gösteriş ve estetikten ziyade cilt bakımı konusunda iddialı. Ürünleri kokusuz olmakla birlikte alerji testlerinden geçiriliyor. Farklı niteliklere göre hazırlanan yüz ürünleri, dudak şekilleri ve büyüklükleri, ciltteki yağ oranı, göz renkleri ve gözaltı kırışıklıkları gibi birçok detay göz önüne alınarak kişiye özel bakım sunuyor. Clinique, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve Esteé Lauder kimliği ile birlikte 100’ü aşkın ülkede hizmet sunuyor.

Clinique’nin müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu numaradan haftanın yedi günü saat 09:00-22:00 arasında arayarak istek, şikayet, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Clinique Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Clinique Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 250 17 93

Arama Terimleri: Clinique iletişim bilgileri, Clinique telefon numarası, Clinique irtibat tel, Clinique canlı destek, Clinique müşteri temsilcisi, Clinique şikayet hattı, Clinique tüketici ilişkileri danışma hattı, Clinique iletişim, Clinique çağrı merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir