Columbia-iletişim-bilgileri

Columbia Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Columbia, 100’ü aşkın ülkede kış kıyafetleri ve spor kıyafetleri üzerine hizmet veren bir firmadır. İşe 1938 yılında Amerika’da şapka distrübitörlüğü yaparak başlayan şirket, zamanla büyüyerek dünyanın en büyük spor ve kışlık giyim markalarından birisi halini aldı. Merkezi Washington Vilayeti, Oregon’da bulunun firmanın kurucusu, şuan ki yönetim kurulu başkanının babası Paul Lomfrom’dur. Şirketin başında Gertrude Boyle ve Tim Boyle bulunuyor. Columbia’nın hikayesi, Paul Lomfrom ve Marie Lomfrom’un Almanya’dan 1937 yılında kaçışlarıyla başlıyor. Önce, Oregon’da küçük bir şapka distrübitörlüğü firması satın alıyorlar. Ancak bazı problemler nedeniyle, kendi üretimlerini satışa sunmaya karar veren firmanın kaderi o zamandan sonra değişiyor. 1948 yılında Gertrude Boyle, üniversite arkadaşı Noel Boyle ile evlenir. Noel Boyle, daha sonra şirkete katılıyor ve önemli bir pozisyona sahip oluyor. Daha sonra Columbia, az zamanda çok yol alarak günden güne hızla büyüyor ve çağımızın en köklü şirketlerinden birisi haline geliyor. Columbia, su geçirmez kumaş teknolojisini hayatımıza sokan ilk firmalardan bir tanesidir. 1982 yılında Interchange Sistemi adında bir sistem geliştirmişlerdir. 1988 yılında ise şirket halka açılmıştır.

Columbia; tişört, pantolon, polar, yelek, mont, kayak pantolonu, kışlık tayt, ceket, yağmurluk, gömlek, sweatshirt, kayak montu, bot, ayakkabı, şapka, eldiven, bere, atkı, çanta ve bunun gibi bir çok farklı giyim alanında hizmet veriyor. Columbia’nın odak noktası dış giyim, kayak giysileri, dayanıklı ayakkabı ve spor giyim olarak gözüküyor. Tüm dünyada 2700’den fazla personeli bulunmakla birlikte, çok sayıda ülkede on binlerce perakende satış noktasıyla müşterilere hizmet veriyor. Yeni teknolojilerle piyasada amiral gemisi görevini yürüten Columbia, Omni-Tech ve Omni-Shield gibi yüksek performans veren ve ısı kaybını engelleyen teknolojileri bizlerle buluşturdu. Özellikle Çanta, kışlık giyim ve spor giyim ürünlerindeki başarısı ile göz dolduran Columbia, müşteri memnuniyeti konusunda size eksiksiz bir güven veriyor. Yılların tecrübesini, yeni teknolojilerle birleştirmekle kalmıyor; çağın trendini yakalayarak sizin konfor ve şıklığı aynı çatı altında buluşturuyor. Columbia’nın teknolojik ve trend ürünleri, hala Türkiye’de birçok şehirde AVM’lerde sizlerle buluşmayı bekliyor.

Columbia’nın müşteri hizmetleri ve mail adresi olmak üzere iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden istek, şikayet, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizde Columbia mağazalarının da telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Columbia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Columbia Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 (850) 200 11 41

Columbia E-mail Adresi
columbia@gozalangroup.com.tr

Columbia Cevahir İletişim Telefon Numarası Adres
0212 380 02 47
Cevahir AVM Meşrutiyet Mahallesi Büyükdere Caddesi No:22 Şişli

Columbia Nişantaşı İletişim Telefon Numarası Adres
0212 234 09 84
Teşvikiye Mahallesi Güzelbahçe Sokak Şafak Apartmanı No:13/A Şişli

Columbia Bağdat Caddesi İletişim Telefon Numarası Adres
0216 302 00 66
Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi No:401/1 Kadıköy

Columbia Palladium AVM İletişim Telefon Numarası Adres
0 216 663 13 92
Palladium AVM Barbaros Mahallesi Halk Caddesi No:8-B Ataşehir 34746 İstanbul

 

Arama Terimleri: Columbia iletişim bilgileri, Columbia telefon numarası, Columbia irtibat tel, Columbia canlı destek, Columbia müşteri temsilcisi, Columbia şikayet hattı, Columbia tüketici ilişkileri danışma hattı, Columbia iletişim, Columbia Bağdat Caddesi İletişim, Columbia Bağdat Caddesi telefon numarası, Columbia Cevahir iletişim, Columbia  Cevahir telefon numarası, Columbia Nişantaşı iletişim, Columbia Nişantaşı telefon numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir