compaq-çağrı-merkezi-iletişim

Compaq Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

14 Şubat 1982’de Amerika Birleşik Devletleri, Harris’de kuruldu. 2002’de Hewlett-Packard yani HP şirketi ile birleşti. 2013 yılında marka adı sona erdi. Compaq, ilk kurulduğu yıllardan hemen sonra bilgisayar teknolojisinin yeni gelişmeye başladığı zamanlarda dünyanın en çok satan bilgisayar üreticileri arasında yer aldı. 1990’lı yıllardaki başarısı takdire şayandı. 1988 yılında Compaq, dünya üzerinde büyük bir atılıma imza attı. Dünya tarihindeki ilk VGA İşlemcili dizüstü bilgisayar, günümüz ismiyle laptopları olan Compaq SLT/286’yı çıkarttı. Hemen ardından, 1989 yılının Ekim ayında ise Compaq LTE ile ilk dizüstü bilgisayarı tanıttı.

2002 yılında ise Hewlett-Packard şirketi tarafından 25 Milyar USD karşılığında satın alındı. Hewlett-Packard, Bill Hewlett ve David Packard tarafından Palo Alto, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1939 yılında kurulan bir şirkettir. Bünyesinde Apollo Computer, Tower Software, 3Com, Palm gibi birçok şirketi barındırıyor. Hewlett-Packard, en büyük atılımını yılların bilgisayar üreticisi olan Compaq şirketini satın almasıyla değiştirdi. Günümüzde baktığımızda dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Hewlett-Packard, bugünlere ulaşmasındaki en büyük gelişmelerden birisi Compaq şirketiyle birleşmeleri sayesinde oldu.

HP Compaq’ın tüketici ürünleri hattı ve destek hattı olmak üzere 2 adet numarası bulunmaktadır. Bu numaralardan HP ile iletişime geçerek ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

HP Compaq Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HP Compaq Tüketici Ürünler Destek Hattı
(212) 444 0307

HP Ticari Ürünler İçin Destek Hattı
(212) 444 7171

Arama Terimleri: Compaq iletişim bilgileri, Compaq telefon numarası, Compaq irtibat tel, Compaq canlı destek, Compaq müşteri temsilcisi, Compaq şikayet hattı, Compaq tüketici ilişkileri danışma hattı, Compaq iletişim, Compaq çağrı merkezi, Compaq Türkiye iletişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir