D-Link-çağrı-merkezi-iletişim

D-Link Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Genel merkezi Taipei, Tayvan’da bulunan şirket 1986 yılında Ken Kao tarafından gelişmiş network alanında yeniliklere imza atmak adına kuruldu. Bant genişliği, Dijital ses ve veri konularındaki iletişim çözümlerinin tasarımı, üretimi ve pazarlanması konusunda dünyanın en önde gelen firmalarından birisidir. Şirket misyonunu “İnsanlar için İletişim Ağları Oluşturmak” olarak belirliyor. D-Link, ev kullanıcıları, düşük bütçeli ve orta büyüklükteki işletmelerin ve dünyaca ünlü büyük işletmelerin  global iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılama noktasında tüm dünyaya hizmet veriyor. Odak noktası Network Teknolojileri olan firma, kurulduğu günden bu yana tüm teknolojik gelişmelerden haberdar olmakla kalmayıp, teknoloji konusunda yeni adımların atılmasında en büyük katkıyı sağlayan şirketlerin başında geliyor.

Dünya üzerinde 100’ü aşkın ülkede faaliyet gösteren şirket, bu ülkelerde satış ve dağıtım hizmetlerini veriyor.  D-Link, Network iletişim ağları alanında uzun yılları bulan tecrübesinin yanı sıra, yenilikçi anlayışını hiç kaybetmeyerek müşterilerine yeni çözümler sunuyor.D-Link, 2005 yılından beri her yıl 1 milyar USD barajını geçen sayılı firmalardan biri olma özelliğine sahip. 3 kıtada (Asya, Avrupa ve Amerika) 100’ü aşkın hizmet verdiğini söylemiştik. Bunların başında; ABD, Tayvan, Rusya, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İsrail, Yunanistan, İsveç, Norveç, Birleşik Arap Emirlikleri, Danimarka, Japonya, Singapur, Hindistan, Çin ve Türkiye geliyor. Kurulduğu günden bu yana teknoloji alanında Network faaliyetleri yürütmesinin yanı sıra büyük gelişmelere imza atan ve piyasaya yeni çözümler sunan firma birçok patent ve telif hakkını elinde tutuyor. Her gün gelişmeye ve yenileşmeye, çağın üzerindeki teknolojiye erişmeye devam eden firma dünyanın önde gelen Network firmalarından birisi konumundaki yerini koruyor.

D-Link’in modem destek hattı, İstanbul Bölge Ofisi telefon numarası, destek mail adresi, faks numarası olmak üzere iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden irtibata geçerek ürünlerle ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

D-Link Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Link Modem Destek Hattı
0850 377 76 13

D-Link Türkiye İstanbul Bölge Ofisi
Adres: 
Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Akzambak Sok. Uphill Towers Residence A Blok Kat:1D:99 34746 Ataşehir İstanbul
Telefon: +90 216 492 99 99 (Hafta içi 08:00-17:30)
E-Mail Adresi: support.tr@dlink.com.tr
Faks: +90 216 688 01 99

Arama Terimleri: D-Link iletişim bilgileri, D-Link telefon numarası, D-Link mail adresi, D-Link canlı destek, D-Link müşteri temsilcisi, D-Link şikayet hattı, D-Link tüketici ilişkileri danışma hattı, D-Link iletişim, D-Link çağrı merkezi, D-Link Türkiye iletişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir