demir-dokum-cagri-merkezi-numarasi

Demir Döküm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Demir Döküm, 1954 yılında İstanbul ilimizde kurulmuş olan bir elektronik firmasıdır. Demir Döküm’ün genel olarak ürün grupları şu şekildedir; su ısıtma, iklimlendirme, ısıtma. Demir Döküm markası neredeyse herkes tarafından bilinen ve en çok kullanılan markalardan birisidir. Ayrıca unutulmamalıdır ki ülkemizde ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör, kombi üretimi Demir Döküm tarafından yapılmıştır.

Demir Döküm’ün şuan üretimini yapıp satışa sunmuş olduğu ürün kategorileri şu şekildedir; Kombi, radyatörler, klimalar, su ısıtıcılar, merkezi sistemler, güneş enerjisi sistemleri, VRF sistemleri. Ülkemizde neredeyse her evde Demir Döküm markalı kombiler bulunmaktadır. Demir Döküm markalı klimalarında kullanımları son yıllarda giderek artmaktadır.

Demir Döküm’ün 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Demir Döküm ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, yetkili servis telefon numarasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şiakyetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Demir Döküm Electric Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 1 833

Demir Döküm Electric Teknik Servis İletişim Telefon Numarası
444 1 833

Arama Terimleri: demir döküm electric iletişim bilgileri, demir döküm electric telefon no, demir döküm electric irtibat tel, demir döküm electric canlı destek, demir döküm electric müşteri temsilcisi, demir döküm electric şikayet hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir