Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Denizbank müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

DenizBank 1938 yılında son hız gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak adına kurulmuş bir devlet bankasıdır. Son derece yüksek standartlar içinde sunmuş olduğu ürün çeşitleri ile çok kısa süre içinde Türk bankacılık sektörünün en kaliteli ve saygın kurumları arasında yer almayı başarmıştır.

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun ilk temelleri 1997 yılında DenizBank’ın özelleştirmesi ile atılımıştır. Hükümetin bazı devlet bankalarının birleştirme kararı sonrasında bu banka Emlak Bankası çatısı altına girmiştir. Daha sonra gerçekleşen özelleştirme ile DenizBank Zorlu Grubu bünyesine katılmıştır. 2006 yılının Mayıs ayında Zorlu Grubu ve Avrupa’nın en önde gelen grupları arasında olan Dexia ile arasında yaplana anlaşma sonrası buraya geçiş yapmıştır. Dexia çatısı altında faaliyetlerini devam ettiren DenizBank 2007 yılının Haziran ayı sonuna doğru 13 istiraki ve 303 tane şubesi ile Türkiye içinde özel sermayeli olan 6. Büyük bankası haline gelmiştir. DenizBank 28 Eylül 2012 yılı itibari ile Rusya Devletinin en büyük bankası olan Sberbank çatısı altına geçmiştir ve burada hizmet vermeye devam etmiştir. 2013 yılında ise Citi Bank’ın Türkiye de bulunan bireysel bankacılık bölümünü almıştır. Bu sayede 600 binden daha fazla müşteri ve yaklaşı 1400 tane çalışanı bünyesine eklemiştir.

DenizBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

DenizBank Finansal Hizetler Grubu son derece yüksek olan iş ahlakı ve kurumsal yönetim ilkelerine bağlı olması ile hem kurumsal hem de bireysel müşterileri ile devam eden çok büyük ilişkiler kurmuştur. Belli başlı odaklandığı küçük ve orta dereceli işletmeler, proje finansmanı, ihracatçılar ve bireysel müşterilerdir. Ayrıca gemi finansmanı, tarım kredileri, turizm, sağlık hizmetleri, yurt dışı inşaat projeleri ve eğitim gbi pek çokalanda da dış pazarlarda faaliyetlerini devam ettirmektedir. Hayat Deniz de Güzel sloganı ile DenizBank bankacılık sektöründe pek çok dalında da yer almaktadır. Bananın en büyük hizmetleri DenizBank bireysel, KOBİ, altın, emekli, tarım ve afili bankacılık sunmaktadır. DenizBank kredi kartı, sigorta ve BES, yatırım, bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetlerini en güvenli şekilde sunmaktadır.

Denizbank müşteri hizmetlerine direk  bağlanma için öncelikle Denizbank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 800 aranmalı. Ardından 2,1 ve 0 tuşları sırasıyla tuşlanarak müşteri hizmetlerine hızlı şekilde bağlanılabilir.

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
0850 222 0 800 -> 2-1-0

Arama Terimleri: denizbank müşteri hizmetlerine bağlanma, denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, denizbank müşteri hizmetleri, denizbank müşteri hizmetleri numarası, denizbank müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018, denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, denizbank müşteri hizmetlerine hemen bağlanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir