dewberry-cagri-merkezi

Dewberry Çağrı Merkezi iletişim Telefon Numarası

Günlük olarak bireyler tarafından tercih edilen kıyafetler sıcak ve soğuk havalara göre üretilmekte, yün, kadife, keten gibi malzemeler kullanılmaktadır. Erkek ve bayan giyiminde farkını ortaya koyan bir marka olan Dewberry, her sezon yeni tasarımlarla müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Yenilikçi çizgisini koruyarak bireylerin kendilerini özel hissedecekleri kıyafet üretmeyi amaçlayan firma geniş koleksiyonlar oluşturmaktadır. Dewberry markasının özelliklerden biride kaliteyi uygun fiyat ile birleştirerek hedef kitlesine sunmasıdır. Klasik ve spor stilin birleşmesi sonucunda elde edilen tarzdan hoşlananlar için Dewberry çalışmalarını sürdürmektedir.

Koleksiyonlar özenli çalışmaların yürütülmesi sonucunda Sonbahar- Kış ve İlkbahar- Yaz şeklinde hazırlanmaktadır. Firmanın spor, klasik ceketten kış aylarında soğuktan korunmaya yardımcı olan mont, kaban seçeneklerine, yaz aylarının vazgeçilmezlerinden t-shirt ve gömleklere kadar farklı zaman dilimleri için tasarlanmış ürünleri mevcuttur. Bunların yanı sıra günlük kullanımda yerini almış olan kemer, çanta ve cüzdan gibi ürünlerde Dewberry markasının ürün skalasında ilgilenenleri beklemektedir. İnternet sitesinde firma hakkındaki haberlere yer verilmiş, ziyaretçilerin inceleyebilmesi için koleksiyonlar dâhil edilmiştir. Giyim sektörü hava şartları ne olursa olsun kişilerin ihtiyaç duyduğu ürünlerin piyasaya sürülmesini sağlamaktadır. Dewberry kurulduğu andan itibaren kaliteli tasarımlar üretmeye özen göstermiştir. 200 m2’lik showroom ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden firma yurtdışına da ürünlerini göndermekte, farklı noktalarda Dewberry marka ürünler satılmaktadır.

Dewberry’in iletişim numarası, mail adresi ve iletişim formu bulunmaktadır. Dewberry ile ilgili aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek ürünler hakkında bilgi alabilir; istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Dewberry Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Tel: +90 212 246 54 30
Fax: +90 212 219 09 60

Dewberry Adres
Ebekızı Sokak No: 16 Sosko İş Merkezi B Blok 2. Kat No: 20 Osmanbey Şişli/İstanbul

E-mail Adresi
info@dewberry.com.tr

Arama Terimleri: Dewberry iletişim bilgileri, Dewberry telefon no, Dewberry irtibat tel, Dewberry canlı destek, Dewberry müşteri temsilcisi, Dewberry şikayet hattı, Dewberry tüketici ilişkileri danışma hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir