doktor-geldi-iletisim

Doktor Geldi TRT1 İletişim Telefon Numarası Whatsapp

TRT1 ekranlarda tanıtımı yapılan Doktor Geldi programı çok yakında izleyicilerle buluşacak. Halit Yerebakan’ın sunuculuğunu yapacağı Doktor Geldi programı şimdiden yapmış olduğu tanıtımla izleyicilerin dikkatini üzerine çekti. Renkli kişiliğiyle dikkat çeken Halit Yerebakan izleyicilerin sormuş olduğu soruları cevaplayacak ve sağlık ile ilgili yanlış bilinen konuları sohbet havasında izleyicilerle paylaşacak. İyi olan hastanın ayağına doktor geldi sloganıyla yola çıkan Halit Yerebakan TRT1 ekranlarında şimdiden iz bırakacak gibi.  Halit Yerebakan program boyunca sağlık ile ilgili ince tüyolar da vererek “nasıl daha sağlıklı şekilde yaşayabilir?” konusunu sık sık irdeleyecek.

Doç.Dr. Halit Yerebakan Kimdir?

Halit Yerebakan 8 Ağustos 1982’de İstanbulda doğmuştur. Ülkemizde tanınmış cerrahlardan biri olan Halit yerebakan şuan 35 yaşında yaşındadır. Erenköy ilkokulunda 3 yıl eğitim aldıktan sonra ilk ve orta eğitimini ABD’de tamamlamıştır. Lise eğitimini de Kasımoğlu kolejinde başarılı bir şekilde tamamlayan Halit Yerebakan İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimine devam etmiştir. Tıp fakültesini de başarıyla bitirdikten sonra Erzincan’a zorunlu hizmetini yapmak için atanmıştır. Bu arada Yeditepe Üniversitesi Kalp ve Damar Cerrahisi anabilim dalında uzmanlığını başarıyla tamamlamıştır. ABD’de eğitimine devam eden Halit Yerebakan aynı zamanda Prof. Mehmet Öz’ün asistanlığını da yapmıştır. Halen yurt içi ve yurt dışı bir çok projede yer alan Doç. Dr. Halit Yerebakan yakın bir zamanda TRT1 ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Doktor Geldi projesinde sunuculuk yapacaktır.

Yakın zamanda yayına başlayacak Doktor Geldi programının iletişim bilgileri cagrimerkezimiz.com’da sizlerle paylaşılacaktır. Sizler de ekleyeceğimiz iletişim bilgilerinden programa bağlanarak sormak istediğiniz soruları ileterek aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Doktor Geldi TRT1 İletişim Telefon Numarası Whatsapp 

Doktor Geldi Facebook Adresi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir