e-devlet-iletişim

E-Devlet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

E-devlet

Gelişen teknoloji sayesinde kamu hizmetlerini aynı adres üzerinden ulaşılmasını sağlayan e-devlet sistemi özellikle güvenli şekilde işlem yapılması için geliştirilmiş bir sistemdir. TC kimlik numarası ve e-devlet şifresi ile sisteme erişim sağlanabilir. Özellikle vatandaşların işlem yapması için hazırlanmış olan sistem güvenli şekilde işlem yapılmasını sağladığından tercih edilmektedir. Her vatandaşın belirlenmiş olan e-devlet şifresi sayesinde özellikle bilgilerine farklı kişilerin ulaşmasına imkan kalmamaktadır. Vatandaşların SSK kayıtları, reçeteleri ve daha pek çok farklı konu üzerinde her türlü bilgiye ulaşım sağlanması için geliştirilmiştir. Kamu hizmetlerinin tek bir noktadan sonra olmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan bu sistem uzun süredir kullanılmaktadır.

Devlet bünyesinde hizmet veren sistemler arasında yer almaktadır. Bu sayede özellikle vatandaşları istedikleri her durumda gerekli bilgileri ile sisteme üzerinden yapacakları işlem sonucunda merak ettikleri konularda daha fazla bilgiye ulaşabilirler. Güvenli işlem yapılmasına imkan sağladığından özellikle sisteme erişim sağlamak isteyenlerin PTT şubelerinden e-devlet şifresini almaları gerekir. Şifresiz işlem yapılmasına imkan sağlamadığında kişisel bilgileri ile sisteme erişim sağlanamaması güvenlik açısından etkili olmaktadır. Her vatandaş için belirlenmiş olan şifre seçenekleri değişmektedir. Bu nedenle her vatandaş sisteme erişim sağlamak istediğinde alacağı şifreyle istediği bilgilere ulaşım sağlayabilir.

Güvenli Hizmet Sistemi

Kamu kurumlarına, işletmelere veya vatandaşlara sunulan bu hizmet sayesinde özellikle kamu hizmetlerine tek bir sistem üzerinden ulaşım sağlanması kolaylaştırmaktadır. Özellikle geliştirilen sistem yapılacak olan işlemlerin tamamen güvenli bir ortamda yapılmasına imkan sağlamaktadır. Şirketler veya bireysel olarak vatandaşlar sistem üzerinden yapacakları işlemler sayesinde özellikle kamu alanında ihtiyaç duydukları her türlü bilgiyi aynı anda ulaşım sağlayabilirler. Sistemde yer alan farklı kategori seçenekleri bilgi almak isteyenlerin en uygun kategoriler üzerinden istedikleri bilgilere ulaşım sağlamasını kolaylaştırmaktadır.

E-Devlet’in çağrı merkezi iletişim numarası, iletişim formu ve hızlı çözüm merkezi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden E-Devlet yetkilileri ile iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından yaşamış olduğunuz sorunları, istekleri, önerileri bizlerle paylaşabilirsiniz.

E-Devlet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
160

E-Devlet İletişim Formu
iletişim formu

E-Devlet Hızlı Çözüm Merkezi

E-Devletin Mail adresi bulunmamaktadır.

Arama Terimleri: e-devlet iletişim, e-devlet çağrı merkezi, e-devlet müşteri hizmetleri, e-devlet şikayet hattı, e-devlet irtibat tel, e-devlet yardım, e-devlet mail adresi, e-devlet telefon numarası, e-devlet, e-devlet şifresi unuttum

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir