Eca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eca çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Eca müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1954 yılında kurulmuş olan ECA Elginkan Topluluğu tarafından hizmete sunulmuştur. Ahmet Elginkan, H. Ümmehan Elginkan ve oğulları olan H. Ekrem ile H. Cahit Elginkan tarafından kurulmuştur. Türkiye merkezde hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Uzun yıllardır bu alanda yapılan çalışmalar doğrultusunda özellikle markalaşmış olan kombi markaları arasında yer almaktadır. Oğulları ve babalarının baş harflerinden oluşturulan isim ile markanın ismi belirlenmiştir.

Eca Çağrı Merkezi Numarası

1965 yılında oğullardan Cahit Elginkan şirketin büyüklüğünü görme fırsatı yakalayamadan 34 yaşında yaşanan bir kaza sonucunda hayatını yitirmiştir. 1967 yılında Elginkan Holding hizmete başlamıştır. Elginkan ailesinin tamamının vefat etmesinin ardından tüm mal varlık vakfa devredilmiştir.

Geniş ürün kapasitesi ile çalışmalarını sürdüren markalar arasında yer almaktadır. Markanın üretmekte olduğu ürün seçenekleri arasında duş sistemleri, armatürler, seramik sağlık gereçleri, gömme rezervuarlar, seramik kaplama malzemeleri, banyo aksesuarları, panel, kombi, döküm radyatörler, merkezi ısıtma sistemleri, güneş enerji sistemleri, termosifonlar, şofbenler, doğalgaz sayaçları, banyo ve mutfak dolapları, su tesisatı ve doğalgaz vanaları gibi pek çok farklı ürün seçeneği yer almaktadır.

Geniş hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan ECA tarihi boyunca pek çok farklı alanda hizmet vermiştir. Özellikle kombi denildiğinde akla gelecek olan ilk markalar arasında yer almaktadır. Dünya çapında çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye merkezi olan markalardan biridir. Bu açıdan bakıldığında her geçen gün gelişmeye devam eden ürün seçenekleriyle kullanıcıların taleplerini karşılayacak en kaliteli ürün seçeneklerini oluşturmaya devam etmektedir.

Eca Müşteri Hizmetleri Numarası

Hemen hemen her alanda kullanılmakta olan kombilerde özellikle kaliteli tercih yapmak isteyenler için ECA kombi tercih edilebilecek farklı özelliklere sahip çok sayıda modelin oluşturulmasını sağlamaktadır. Marka kaliteli hizmet anlayışıyla sürdürmüş olduğu çalışmaları ile dünya pazarında yer almaktadır.

Özellikle ARGE Çalışmaları sayesinde ortaya çıkartılan ürün seçeneklerinde yenilikçi yaklaşımlar ile en iyi sonuçların elde edilmesini sağlayacak ürünlerin oluşturulmasını sağlamaktadır. Tarihi boyunca pek çok farklı ürün seçeneğinin arkasında yer alan marka olmuştur. Aile şirketi olarak kurulan marka daha sonrasında yaşanan durumlar karşısında Ekrem Elginkan vasiyetine uygun şekilde vakfa devredilmiştir.

Eca çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından  Eca ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Eca hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Eca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 322

Arama Terimleri: eca çağrı merkezi, eca iletişim, eca müşteri hizmetleri, eca müşteri hizmetleri numarası, eca telefon numarası, eca irtibat tel, eca şikayet, eca şikayet var, eca mail adresi, eca çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir