Ender Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ender Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ender çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ender müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Ender mağazalar zinciri ülkemizin en önde gelen en yenilikçi ve en kaliteli mağazalar zinciri arasında yer almaktadır. Yenilikçi hizmet anlayışı ile kurulduğu 1976 yılından beri mağazacılık alanında büyük fark yaratmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında sahip olduğu 24 mağazasında ve yönetim binasında toplamda 1500’ü aşkım personel çalıştıran Ender mağazaları istihdam anlamında en iyileri arasında yer almaktadır. Ender mağazaları kadın, erkek, çocuk, spor giyim, zücaciye, elektronik, parfümeri ve ev eşyaları çeşitlerinde en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Yapı olarak her zaman müşterilerin en iyi ürünü en iyi şartlarda olması gerektiğine inanan firma mağazalarının hepsinde bunu sağlamaktadır. Ülkemizdeki en kaliteli, en moda ve en iyi tasarımlı ürünleri en ideal fiyatlara ve en uygun ödeme seçenekleri ile tüketicilerle buluşturmaktadır.

Ender Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin ve dünyanın en ünlü ve en popüler markaları ile satış anlaşması yapan firma bu sayede dünya modasını mağazalarında ayağınıza kadar getirmektedir. Ayrıca firmanın sunduğu Ender kart çok büyük avantajlar sunmaktadır. Mağazalarda tüm reyonlarda peşinatsız alış veriş imkânı, özel günlerde çok özel indirim imkânları ve çeşitli indirim ve fırsatlardan ücretsiz bir şekilde sms yolu ila haberdar edilme özelliği, alışverişten bir ay sonra ödeme imkanı, ay içerisinde istenilen bir gün ödeme seçeneği, peşin fiyatına 8 taksit imkanı ve özel ürünlerde kart sahiplerine ekstra indirim avantajları yer almaktadır. Bu avantajlar bir kartın sunduğu en önemli ve kapsamlı avantajlar konumundadır. Ender çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ender mağazaları ürün koleksiyonu anlamında ülkemizin en geniş yelpazesine sahip mağazaları arasında yer almaktadır. Her zaman modanın ülkemizdeki en yenilikçi firmaları arasında yer alan Ender mağazaları dünyanın tüm modasını en hızlı ve en kaliteli şekilde mağazaları arayıcılığı ile uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile ayağınıza getirmektedir.

Ender Müşteri Hizmetleri Numarası

Ender çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından Ender ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Ender hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ender Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 212 255 71 20 – 21 (pbx)

Ender Mail Adresi
ender@endermagazalari.com

Arama Terimleri: ender çağrı merkezi, ender iletişim, ender müşteri hizmetleri, ender müşteri hizmetleri numarası, ender telefon numarası, ender irtibat tel, ender şikayet, ender şikayet var, ender mail adresi, ender çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir