Enpara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Enpara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Enpara müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Enpara müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

QNB Finansbank’ın 2012 tarihinde hayata geçirmiş olduğu Enpara büyük bir bankacılık projesidir.

Enpara Nedir?

Finansbank bünyesinde oluşturulan tam anlamı ile dijital bankacılık diye bilinen Enpara internet bankacılığı denilmektedir. Enpara bankacılığın hiçbir yerde ve şehirde şubesi bulunmamaktadır. Enpara Dijital Bankacılık ile bir bankanın verdiği bütün hizmetleri tamamına bir tık sayesinde yararlanmanız mümkün olmaktadır. Çok kolay bir kullanımı olan bu bankacılık ile basit arayüze sahip olması gibi kesinlikle temel bankacılık işlemlerinden komisyon alınmaz. Enpara Türkiye de kullanılan ilk şubesiz bankacılık sistemidir. Bu bankacılık sayesinde bankada sıra beklemenize gerek kalmayacak ve tüm bankacılık işlemlerini bir tık ile yapmanız için çok büyük br avantajdır.

Enpara Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ülkemizde bulunan diğer bankalara göre mevcut olan hesap işletişim ile ilgili ücretler Enpara da mevcut değildir. Kesinlikle aylık olarak kullanım ücreti ödemenize gerek yoktur. Yani tam anlamı ile bankada bulunan işlemler için belli bir ücret ödemezsiniz. Ayrıca havale ve eft gibi para transfer işlemleri içinde transfer ücreti alınmaz ve hiçbir zaman da ücret alınmayacağı Bankacılık sözleşmelerinde belirtilmektedir. Birikimleri en iyi şekilde değerlendirmek adına yüksek mevduat faizi miktarlarını müşterilere sunmaktadır. Nakit ihtiyacı olan müşterilerine avantajlı olacak faiz oranlarını sunmaktadır.

Enpara Nasıl Kullanılır?

Genel olarak Enpara müşterisi olmak için internet üzerinden kimlik bilgileri gerektiren bir form doldurulmalır. Bu bankanın yetkilisi olan kişi müşteri ile iletişime geçmektedir. Daha sonra ihtiyacı olan bankacılık hizmetini çok daha kolay bir şekilde almaya başlayacaktır. Müşterilere verilmiş olan visa logolu EnCard ile visa anlaşmalı olan yerlerden alış veriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Enpara hesapları kesinlikle bir banka hesaplarıdır. Kredi çekmek için mutlaka Finansbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Enpara da yatırım yapmak için üç tane seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler Vadeli Mevduat Hesabı, Birikim Hesabı ve Altın Hesabı olarak bilinir. Bu hesaplar içinde bir tanesine sahip olduğunuz taktirde her zaman faiz ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. İçlerinde en çok avantajlı olan hesap Enpara’nın altın hesabıdır. Bu bankacılık ile siz bankaya gitmiyor ve banka size geliyor.

Eğer Enpara hakkında sorunlarına çözüm aramak isterseniz internet ve mobil bankacılık üzerinde bulunan canlı destekten yardım alabilirsiniz. Enpara’nın 7/24 ulaşılabilen çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Ayrıca çağrı merkezine ulaşabilirlik ve kullanım rahatlığı çok kolaydır. Çağrı merkezi aracılığıyla tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir; istek, sorun, şikayet, soru ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız anda sizi direk müşteri temsilcisi karşılayacaktır.

Enpara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
0850 222 3663

Enpara İletişim Formu

Arama Terimleri: enpara müşteri hizmetleri bağlanma, enpara müşteri hizmetleri direk bağlanma, enpara müşteri hizmetleri, enpara müşteri hizmetleri numarası, enpara müşteri hizmetleri bağlanma 2018, enpara müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018, enpara müşteri hizmetleri direk bağlanma, enpara müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir