Estee Lauder iletişim

Estee Lauder Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Merkezi Amerika, New York’ta bulunan şirket 1946 yılında kuruldu. Kurucu Esteé Lauder ve eşi Joseph Lauder firmayı kozmetik sektöründe yeniliklere imza atmak amacıyla kurdular. Kurucusu Esteé Lauder, 1906 yılında New York’ta doğdu. Kendisi Amerikalı bir girişimci ve Güzellik uzmanıydı. Times dergisi tarafından 1998 yılında “20. Yüzyılın En Etkili 20 İş Dahisi” ödülüne layık görüldü. 24 Nisan 2004 yılında 97 yaşında hayata gözlerini yumdu ve mezarı New Jersey’de bulunuyor. Kendisi öldükten sonra şirketler grubunun başına varisi Evelyn Lauder geçti. Esteé Lauder, dünyada kozmetik alanında ve güzellik ürünleri alanında büyük yeniliklere ve büyük öncülüklere imza attı. Esteé Lauder, günümüzde dünyanın en büyük kozmetik ürünleri şirketleri arasında yer alıyor.

Esteé Lauder Şirketler Grubu bünyesinde dünyanın dev kozmetik firmalarını barındırıyor. Bunların başında; Mac, Clinique, Origins, Aveda, Donna Karan, Bumble&Bumble, Jo Malone, Prescriptives, Le Labo gibi ünlü şirketler bulunuyor. 150 ülkede hizmet vermekle birlikte 25’ten fazla markanın farklı portföy ve kategorileriyle hizmet veriyor. Cilt bakımı, Parfüm, Saç bakımı ve güzellik üzerine her alanda hizmet veren Esteé Lauder şirketler grubu yaptığı yeniliklerle uzun yıllardır popülaritesini kaybetmemeyi başardı. Şirketler Grubu’nun başında CEO olarak Fabrizio Freda bulunuyor. Esteé Lauder, başarıya ulaşmasının ardındaki sırrı şu sözle ifade ediyor: “Başarıyı hiç hayal etmedim. Bunun için çalıştım.” Kurucu Esteé Lauder, “her kadın güzel olabilir” misyonuyla Amerika’nın en büyük kozmetik girişimlerinden birisine imza atıyor ve ortaya günümüzde bile etkinliğini kaybetmeyen devamlı büyüyen bu şirketi çıkartıyor. Güzellik ürünlerinin yanında parfüm konusunda da başarılı olan Esteé Lauder iyi bir buruna sahipti ve bunu yaratıcılığıyla birleştirmekten geri kalmadı. Esteé Lauder, günümüzde Türkiye’ de Aydın, Adana, Ankara, Sakarya, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Mersin, Ordu, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Gaziantep olmak üzere 24 farklı şehirde çeşitli mağazalarıyla hizmet veriyor.

Estee Lauder’in 850’li müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak istek, şikayet, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda size en yakın Estee Lauder mağazasının bilgilerini öğrenmek için yine bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Estee Lauder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Estee Lauder Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 250 17 94

Arama Terimleri: Estee Lauder iletişim bilgileri, Estee Lauder telefon numarası, Estee Lauder irtibat tel, Estee Lauder canlı destek, Estee Lauder müşteri temsilcisi, Estee Lauder şikayet hattı, Estee Lauder tüketici ilişkileri danışma hattı, Estee Lauder iletişim, Estee Lauder çağrı merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir