Fenerbahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fenerbahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fenerbahçe çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fenerbahçe müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Türk futbol tarihinin en büyük takımlarından biri olan Fenerbahçe’nin resmi kuruluş tarihi 1907’dir. Black Stockings FC adıyla gayri resmi kuruluş tarihi ise 1899’dur. Her iki isimle kurulan takımın kuruluşunda hemen hemen aynı oyuncular vardır. Fenerbahçe’nin neden ilk olarak Black Stockings FC adıyla kurulduğuna gelecek olursak olayı kısaca şöyle özetleyebiliriz. 1890’lı yıllarda İngiliz bir grubun Kadıköy’de futbol oynamaya başlaması Türk gençleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Yıl 1897’yi gösterdiğinde James La Fontaine ve arkadaşları Kadıköy Football Assocation adı altında toplanıp genellikle İstanbul’a sefere gelen İngiliz gemicilerle oynadıkları oyunlarını Kadıköy’ün çayırlarında sürdürüyorlar ve bu müsabaka kalabalık bir seyirci kitlesi tarafından takip ediliyordu. Bu müsabaka o kadar çok ilgi görmüştü ki Kadıköy Football Assocation takımı İzmir karmasıyla futbol maçları yapmaya yönelmişti. Fakat o dönemlerde Sultan Abdulhamid mevcut monarşi sistemini koruyabilmek için gençlerin dernek kurmasını yasaklamıştı. Yabancıların ülke topraklarında futbol oynayabildiği dönemlerde Türk gençlerinin kendi ülkelerinde futbol oynayamamalarına öfkelenen ve üzülen Fuat Hüsnü, Reşat Danyal ve Mehmet Ali dönemin hafiyecilerinden korunabilmek için bir İngiliz adı altında Black Stockings FC‘yi kuruyorlardı. Ancak takımın ilk maçında hafiyelerin baskınına uğrayarak hemen dağıtılıyordu.

Fenerbahçe Çağrı Merkezi Numarası

Yıl 1907’yi gösterdiğinde hemen hemen aynı kadroyla Fenerbahçe takımı kuruldu. Kurulduğu yıldan itibaren bir çok başarıya imza atan Fenerbahçe Türkiye’nin en iyi takımlarından biri haline geldi ve Avrupa’da önemli galibiyetler elde etmiştir. Ligde 19 şampiyonluğu bulunan Fenerbahçe’nin şuanda başkanlık görevini Aziz Yıldırım, teknik direktörlük görevini ise Aykut Kocaman sürdürmektedir.

Fenerbahçe kulüp merkezinin çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Fenerbahçe ile iletişime geçerek sormak istediğiniz soruları iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Fenerbahçe hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Fenerbahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 542 1907

Fenerbahçe Mail Adresi
halklailiskiler@fenerbahce.org

Arama Terimleri: fenerbahçe çağrı merkezi, fenerbahçe iletişim, fenerbahçe irtibat tel, fenerbahçe telefon numarası, fenerbahçe müşteri hizmetleri, fenerbahçe mail adresi, fenerbahçe şikayet hattı, fenerbahçe şikayet var, fenerbahçe kulüp merkezi, fenerbahçe iletişim formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir