Forum İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Forum İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Forum İstanbul çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Forum İstanbul müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İstanbulun Bayrampaşa semtinde bulunmaktadır. İstanbulun en büyük Alışveriş merkezlerinden biri olan Forum İstanbul, 495 bin metrekarelik bir inşaat alanına sahiptir. Geniş bir alanda yer alan Forum İstanbul, her gün yüzbinlerce kişiyi ağırlamaktadır. Yerli ve yabancı turistlerinde mutlaka uğradıkları bir alışveriş merkezi olan Forum İstanbul, bu noktada oldukça gelişmiş bir Alışveriş merkezidir. Dilediğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir alışveriş merkezi olmakla birlikte, merkezi konumundan dolayı herkes tarafından tercih edilmektedir.

Forum İstanbul Çağrı Merkezi Numarası

Eğlenceli vakit geçireceğiniz aynı zamanda alışveriş yapabileceğiniz bir yer olan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam merkezi, merkezi konumu ve seçecek fazlalığından dolayı en çok tercih edilen Alışveriş merkezidir. Merkezi bir konuma sahip olan Forum İstanbul, kavşak noktalar üzerinde bulunmaktadır. Geç saate kadar kapalı olması ve sabah erken saatte açılmasından dolayı birçok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz, arkadaşlarınız ve ailenizle güzel vakit geçirebileceğiniz aynı zamanda alışveriş yapabileceğiniz bir alışveriş merkezidir. Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olmakla birlikte İstanbulun da en büyük alışveriş merkezidir. Forum İstanbul çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bünyesinde bulundurduğu 286 marka ile Forum İstanbul, yalnızca Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük alışveriş merkezlerinden biridir. Birçok büyük marketler zincirine yine bu alışveriş merkezinde rastlamanız mümkündür. Birçok marka zincirini bünyesinde barındırmakla birlikte İstanbul Sea Life Akvaryum ve Jurassic Land’de forum İstanbulun yoğun bir ilgiye sahip olmasına neden olan yapılar arasındadır. Aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olan Legoland Discovery Center’da Forum İstanbul dâhilinde bulunmaktadır. Eğlence merkezleri ve sinema salonlarıyla birlikte merkezi konumundan ve E5 ve TEM oto yolları bağlantı noktası üzerinde olması nedeniyle de oldukça kalabalık bir alışveriş merkezidir.

Forum İstanbul Müşteri Hizmetleri Numarası

Forum İstanbul çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 212’li çağrı merkezi telefon numarasından Forum İstanbul ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Forum İstanbul hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Forum İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 (212) 443 13 50

Forum İstanbul Mail Adresi
info@forumistanbul.com.tr

Arama Terimleri: forum istanbul çağrı merkezi, forum istanbul iletişim, forum istanbul müşteri hizmetleri, forum istanbul müşteri hizmetleri numarası, forum istanbul telefon numarası, forum istanbul irtibat tel, forum istanbul şikayet, forum istanbul şikayet var, forum istanbul mail adresi, Forum İstanbul çağrı merkezi numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir