Galatasaray Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Galatasaray Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Galatasaray çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Galatasaray müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Galatasaray 1905 yılında İstanbul’da Ali Samiyen ve arkadaşları tarafından okumuş oldukları lise olan Galatasaray Lisesi’nde kurulmuştur. Futbol branşında 20 şampiyonluk kazanarak 4 yıldızı alan ilk takım olmuştur. Ayrıca 2000 yılında UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupasını kazanma başarısı gösteren Galatasaray tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır. Uluslararası Futbol ve İstatistikleri Federasyonu’nun 2000 yılında yürütmüş olduğu “Dünya’nın en iyi takımları” adlı istatistik yarışmasında Ağustos ayında puanını yükselterek 1. sıraya gelme başarısı göstermiştir.

Galatasaray Çağrı Merkezi Numarası

Diğer taraftan Galatasaray hiç yenilmeden ve de grup aşamasında grubu 3. bitirerek UEFA şampiyonluğunu alan tek takımdır. UEFA kupasını kazandığı yılda mütevazi kadrosuyla büyük bir başarı gösteren Galatasaray UEFA Kupası kazanan ilk ve tek Türk takımıdır. Başlangıçta futbol takımı olarak kurulan Galatasaray zamanla bir çok branşta takımlar oluşturmuş ve bir çok başarı elde etmiştir. Şuanda futbol, voleybol, basketbol, yüzme, sutopu, kürek, yelken, atletizm, judo, binicilik, briç, tenis, satranç gibi birçok branşta faaliyet göstermektedir. Kurulduğu andan itibaren 37 başkan gören Galatasaray’ın şuan ki başkanı Mustafa Cengiz’dir. Sarı-kırmızılı formayı ve renkleri kullanan Galatasaray Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biridir.

Şuanda teknik direktörlük görevini Fatih Terim’in yapmakta olduğu Galatasaray 21. hafta itibariyle 44 puanla lider durumunda bulunmaktadır. Galatasaray kulüp merkezinin çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve iletişim formu bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Galatasaray ile iletişime geçerek sormak istediğiniz soruları iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Galatasaray hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Galatasaray Kulüp Merkezi
Galatasaray Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Ali Sami Yen Spor Kompleksi
Türk Telekom Stadyumu
Huzur Mah. 34415 Seyrantepe
Sarıyer – İstanbul
Telefon : 0 212 305 19 05 / 305 19 01
Faks : 0 212 273 28 59

Galatasaray İletişim Formu
link

Arama Terimleri: galatasaray çağrı merkezi, galatasaray iletişim, galatasaray irtibat tel, galatasaray telefon numarası, galatasaray müşteri hizmetleri, galatasaray mail adresi, galatasaray şikayet hattı, galatasaray şikayet var, galatasaray kulüp merkezi, galatasaray  iletişim formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir