gazdas-cagri-merkezi-numarasi

Gazdaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2004 yılında kurulmuş olan Gazdaş; Gaziantep, Kilis, Lüleburgaz, Edirne, Kırlareli, Tekirdağ ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Gazdaş, Gaziantep, Kilis, Lüleburgaz, Edirne, Kırlareli, Tekirdağ bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Gazdaş’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Gazdaş hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Gazdaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 9 429
187

Arama Terimleri: gazdaş iletişim bilgileri, gazdaş telefon no, gazdaş irtibat tel, gazdaş canlı destek, gazdaş müşteri temsilcisi, gazdaş şikayet hattı, gazdaş fatura ödeme, gazdaş kesinti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir