gillette-cagri-merkezi-numarasi

Gillette Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gillette, 1895 yılında Amerika’da kurulmuş tıraş bıçağı ürünleri üretip satışını yapan bir firmadır. Dünyaca tanınan bir marka olan Gillette, sektörünün öncüsü ve en gözde markası haline gelmiştir. Kaliteli ürünleri, kullanıcı dostu ürünleri ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Gillette, P&G firması ile birleşmesi sonucunda dünyanın en büyük kişisel bakım ve koruyucu ürünleri niteliğini taşımaktadır.

Günümüzde satışı yapılan Gillette ürünleri şu şekildedir; Venus Embrace, Good News!, Mach3 Turbo, Mach3 Turbo Champion, Venus Divine, M3Power, Mach 3 Power Nitro, Venus Vibrance, Mach3, Blue II. Gillette ürün grupları ise şu şekildedir; Tıraş Makineleri, Şekillendiriciler ve Bıçaklar Fusion5™ Tıraş Makineleri Mach3 Tıraş Makineleri Body Tıraş Makineleri Kullan-At Tıraş Bıçakları Yedek Başlıklar Şekillendiriciler Tüm Tıraş Makineleri Tıraş Öncesi ve Tıraş Sonrası Ürünleri Tıraş Jelleri ve Köpükleri Tıraş Sonrası Bakım Ürünleri.

Gillette’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak Gilllette ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Gillette Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 220 09 11

Arama Terimleri: gillette iletişim bilgileri, gillette telefon no, gillette irtibat tel, gillette canlı destek, gillette müşteri temsilcisi, gillette şikayet hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir