Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Halkbank müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketi olarak kurulan banka halk arasında kısaca HalkBank diye bilinmektedir.

HalkBank Hakkında Her Şey

HalkBank 1933 yılı içinde 2284 sayılı Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu kapsamı alanında kurulmuştur. Halk bankasının kuruluş amacı küçük ve orta büyüklükte bulunan tüm esnaflara veya sanayiciler için kolay bir şekilde ucuz kredi vermektir. Banka Türkiye çapında bulunan 3 tane büyük Devlet Bankaları yani Kamu Sermayeli Bankaları arasında yerini almaktadır. Halk bankasının yurt içinde pek çok sayıda şube ve ATM’si bulunmaktadır. 1950 yılından sonra direk şube açma ve kredi kullandırma yetkisi sayesinde çalışmalarına başlamıştır. Daha sonraları sermayesini artıran Halk bankası aktif bir çalışma temposu içine girmiştir ve mevduat ile kredi hacmi gün geçtikçe yükselmiştir.

Halk bankasına 1992 yılında Türkiye Öğretmenler Bankası T.A.Ş. 1993 yılında da Sümerbank ve 1998 yılı içerisinde Etibank devredilmiştir. Halk bankasına her devir edilen ve katılım sağlayan yapılar bankanın daha çok zenginleşmesine ile daha da güçlenmesine yardımcı olmaktadır. 2000 yılına gelindiği zaman kamu bankalarının yanı sıra çağdaş bankacılığın ve uluslararası rekabetin gerekli olduğu kadarı çalışmalarını ve özelleştirmeye hazırlanmasını sağlayacak durumda yenide yapılanmaya başlamıştır. Halk bankası 2004 yılında pamuk bankasını bünyesi altına almıştır ve bireysel bankacılık şube yapısında değişiklikler yapmıştır. Banka özellikle KOBİ bankacılığında orta ve üzeri gelir düzeyine sahip olan müşteriler için çok daha özel ürünler geliştirmek için çalışmalar yapmıştır.

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Halk bankası bünyesi içinde bulunan pek çok kurumlar yer almaktadır. Bu kurumların en başında Halk Sigorta, Halk yatırım, Halk emeklilik, yatırım ortaklığı, Halk gayrimenkul, Halk portföy, Halk leasing, Halk KOBİ, Halk akademi, Halk faktöring ve Halk evim gibi alanlarda hizmet vermekte olan kurumlar yer almaktadır. Halk bankası devlet tarafından kurulmuş olup şu anda hala kamu olarak hizmet vermektedir. Bankanın sermayesi daha çok arttırılarak mevduat ve kredi hacmi konusunda daha da çok yükseliş meydana gelmesi için çalışmalara devam etmektedir. Halk bankasının 891 tane şubesi bulunmaktadır.

Halkbank müşteri hizmetlerine direk  bağlanma için öncelikle Halkbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 401 aranmalı. Ardından 0 tuşlanarak müşteri hizmetlerine hızlı şekilde bağlanılabilir.

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
444 0 401 -> 0

Arama Terimleri: halkbank müşteri hizmetlerine bağlanma, halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, halkbank müşteri hizmetleri, halkbank müşteri hizmetleri numarası, halkbank müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018, halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, halkbank müşteri hizmetlerine hemen bağlanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir