Harley-Davidson-çağrı-merkezi-iletişim

Harley Davidson Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Harley Davidson Motor Şirketi bir Amerikan motor şirketi olarak piyasada etkinliğini sürdürüyor.  Markanın isim babası, şirketin kurucusu olan William Harley ve Arthur Davidson’un soyadlarının kombinasyonundan geliyor. Merkezi Milwaukee, Wisconsin, Amerika’da bulunuyor. Amerika’nın ve dünyanın en büyük motor üreticilerinden birisidir. Hatta, dev motor şirketi için piyasaya hakim olan tek Chopper motor üreticisidir dersek yanlış olmaz. Harley Davidson’ın en çok satış yaptığı yerlerden birisi de Polis Merkezleri. Sürat ve çevikliği nedeniyle, polis ekiplerinin en sık tercihleri arasında yer alıyor. Bugün ulaştığı noktayı ise, 1. Ve 2. Dünya savaşlarında Amerika Birleşik Devletleri ordusuyla yaptığı ortaklıktan kaynaklanıyor.

Motosiklet modelleri şu şekildedir;
Harley-Davidson Street
Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Dyna Glide
Harley-Davidson Softail
Harley-Davidson VRSC
Harley-Davidson Touring
Harley-Davidson CVO modelleri

Motor hacmi 700 cc’nin üzerinde ağır motorlar üreten firmanın kurucu üyeleri arasında Davidson’un abileri William ve Walter Davidson da vardır. Genellikle güçlü motoruyla bilinen Chopper modelinde motorsiklet üreten şirket, ABD ordusuna bu motorlardan sıkça sağladı.  Bu güzel motorlar 15.000 adet hazırlandı. O kötü, büyük buhran döneminden kurtulan firma aynı zamanda 2.Dünya Savaşı ve Vietnam savaşı için de askeri motorlar üretti.  Ayrıyetten Harley Davidson’un bir müzesi, bir restoranı ve bir motorsiklet klübü bulunuyor. Ve şimdiye kadar üretilmiş en pahalı Harley Davidson motosikleti 40.000 USD değerindeki The CVO Ultra Classic Electra Glide olup, araçtan yalnızca 4.200 adet üretildi. Sıradışı motor tasarımları ve Amerikan kültürünü yansıtması sebebiyle dünya çapında büyük üne kavuşan Harley Davidson, ağırlıkla Chopper Motorsiklet sevdalılarının tercihidir. Motor gücü ve kalitesi bir yana, köklü bir şirket oluşu onu diğer motorsiklet üreticilerinden birkaç adım öne çıkartıyor. Motorsiklet üretiminin yanı sıra, Motorsiklet ekipmanları, ayakkabı, deri yelek ve ceket gibi giyim sektöründe de üretim yapan ve bu konularda iddiasını kaybetmeyen şirket, günümüzün “Amerikan Motor Kültürü” ile en fazla bağdaşan şirketlerinden birisi olma ünvanını koruyor.

Harley Davidson’un Türkiye bayisinin telefon, adres ve mail bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden firmayla irtibata geçerek istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Harley Davidson Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Harley Davidson Bosphorus Adresi
Ataturk Oto Sanayi Sitesi 53.Sokak No:3 34398 Maslak-İstanbul/TURKİYE

Harley Davidson Bosphorus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 212 356 53 53

Harley Davidson Bosphorus E-mail Adresi
info@bosphorusmotor.com

Arama Terimleri: Harley Davidson iletişim bilgileri, Harley Davidson telefon numarası, Harley Davidson irtibat tel, Harley Davidson canlı destek, Harley Davidson müşteri temsilcisi, Harley Davidson şikayet hattı, Harley Davidson tüketici ilişkileri danışma hattı, Harley Davidson iletişim, Harley Davidson çağrı merkezi, Harley Davidson Türkiye iletişim, Harley Davidson Türkiye mağazası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir