honda-cagri-merkezi-numarasi

Honda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Honda, Japonya merkezli olarak 1948 yılında kurulan bir otomotiv firmasıdır. Honda ilk kurulduğu zamanlarda sadece motosiklet üretimi yaparken, bir zaman sonra otomobil, su motorları, robot, güç ekipmanları gibi sektörlerde de faaliyet göstermeye başlamış bir firmadır. Dünya çapında oldukça tanınan bir firma olan Honda; ülkemizde de birçok kişi tarafından kullanılmakta; özellikle Honda Civic modeli satış rekorları kırmıştır.

Ülkemizde sadece araba ve motosiklet alanlarında ürün satışı gerçekleştiren Honda’nın araç modelleri şu şekildedir; Jazz, Yeni Civic Hatchback, Yeni Civic Sedan, Honda HR-V, CR-V, Activa S, Spacy Alpha, PCX 125, PCX 150, Forza ABS, NC 750D Integra, CB 125 ACE, CB 125E, CBF 150.

Honda’nın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Honda modelleri hakkında detaylı bilgi alabilir, size en yakın satış ve Honda Yetkili Servis noktası hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Honda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 234 66 32

Arama Terimleri: honda iletişim bilgileri, honda telefon no, honda irtibat tel, honda canlı destek, honda müşteri temsilcisi, honda şikayet hattı, honda yetkili servis numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir