horoz lojistik çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Horoz Lojistik

Horoz Lojistik, yurt içi ya da yurt dışı kargo hizmetlerinin en önemli firması olarak müşterilerin karşısında çıkar. Lojistik alanında Türkiye’nin devi olan bu firma kapılarını dünyaya da açmıştır. Her durumda kargo alanında insanların bir numara olarak tercih ettiği firmadır.

Özellikle internetin insan hayatına girmesi ile birlikte lojistik firmaları da önem kazanmıştır. Çünkü internet ağı sayesinde insanlar tüm dünyadan haberdar olmaya başlamıştır. Bu durum sonucunda da insanların beğenileri doğrultusunda istedikleri ürüne ulaşma olanağı ortaya çıkmıştır. Böyle bir istek doğrultusunda da lojistik firmalarına duyulan ihtiyaç artmıştır.

Horoz lojistik tam da teknolojinin insan hayatına yeni girmeye başladı dönemde kurulmuştur. Yaptığı her adımda teknolojik gelişmeleri firmasına dâhil etmiştir. Bu durum da kısa süre içerisinde firmanın gelişmesine neden olmuştur. Bu gelişme ile birlikte Horoz lojistik dönemin dev firması olarak adlandırılır.

Horoz Lojistik Tarihçesi

Horoz Lojistik firması ilk kez 1942 yılında kurulmuştur. Kurulduğu andan bu yana da kendini sürekli geliştirmeyi ve genişletmeyi başarmıştır. Gaziantep’ te kurulan bu firma, teknolojinin olanaklarını hayata geçirmesi sayesinde oldukça hızlı bir büyüme göstermiştir. Günümüzde kapılarını dünyaya açmayı başaran bir firmadır.

Horoz lojistik piyasa hayatına ilk kez gübre taşıma işi ile giriş yaptı. Bu alandaki taşımacılığı kısa sürerek gözünü dünyaya çevirdi. Uluslararası Karayolu Taşımacılığı konusunda önemli adımlara imza atarak; Ortadoğu ülkelerine taşımacılık işlerini ulaştırdı. Kısa sürede sonra da yönünü Avrupa’ ya döndü. Avrupa’da da karayolu taşımacılığı alanında adından söz ettirmeye başladı.

Horoz Lojistik 2000’li yıllara gelindiğinde kendi firması için oldukça büyük bir adım atmayı başardı. Uluslararası deniz ve hava yolu şirketleri ile anlaşma imzalayarak; bu alanlarda da kendini göstermeye başladı. Bu sayede kısa süre içerisinde dünyada adından söz ettiren bir firma haline dönüştü.

Horoz Lojistik Hakkında Bilgi

Horoz Lojistik firması, dünyaya açılması sonrasında 5 kıtada varlığına devam eder. Günümüzde 105 ülkeye sağladığı lojistik hizmeti sayesinde Türkiye’nin devi olma yolunda emin adımlarla bir ilerleme içerisine girmiştir.

Horoz Lojistik’in müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası, genel merkezin iletişim bilgileri ve iletişim formu yer almaktadır. bu iletişim bilgilerinden Horoz Lojistik ile iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz sorunları iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Horoz Lojistik ile yaşamış olduğunuz sorunları ve firma hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi İletişim
0850 202 33 50

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 202 33 50

Horoz Lojistik Genel Müdürlük
Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Özlem Sokak
Kısık Plaza Kat:1 NO:6 Bağcılar İSTANBUL
(0 212) 456 10 00
info@horoz.com.tr

Arama Terimleri: horoz lojistik iletişim, horoz lojistik telefon numarası, horoz lojistik müşteri hizmetleri, horoz lojistik çağrı merkezi, horoz lojistik genel müdürlük, horoz lojistik şikayet hattı, horoz lojistik mail adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir