HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk bağlanma

HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

HSBC müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde HSBC müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

The Hong Kong and Shanghai Banking Corporation yani genel olarak bilinen adı ile HSCB bankası 1865 yılında Hong Kong da kurulmuş bir bankadır.

HSCB Hakkında Her Şey

HSCB Çin de kurulan bir banka olmasına rağmen şu anda ana merkezi Londra da bulunmaktadır. Bu banka genel olarak finans ve sigorta alanlarında çok güvenli hizmetler sunmaktadır. HSCB bankası bünyesinde çalışan yaklaşık olarak 284 bin kişiye yakın çalışan bulunmaktadır. Bankanın HSCB Brezilya, HSCB Şili, HSCB Türkiye, HSCB Çin, HSCB Tayvan ve HSCB Panama olarak bir çok yan kuruluşu bulunmaktadır. HSCB Grubun faaliyet göstermiş olduğu bölgeler Avrupa, Asya –Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika ve Ortadoğu’dur. HSCB bankası dünyanın en güçlü ve en büyük bankaları arasında yer almaktadır. 1999 yılında bu banka grup şirketleri için HSCB bankası uluslar arası tek marka olarak kendini kanıtlamış ve bu sayede bankanın altıgen olan amblemi tüm dünya çapında bir sembol haline gelmiştir. HSCB bankasının dünya da 10 binden daha fazla ofisi, 82 tane ülke ve bölgede 312 binin üstünde çalışanı bulunmaktadır. Tüm dünya çapında 125 milyondan daha da çok müşterisi vardır.

HSCB Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1990 yılından bu yana HSCB Türkiye faaliyet göstermektedir. Bu banka ülkemizde Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılık başta olmak üzere Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi alanlarında en güvenli hizmetleri sunmaktadır. HSCB Türkiye bankası telefon bankacılığı, şubeleri, dijital bankacılık ve ATM bankacılığı ile tüm müşterilerine finansal çözümler sunmaktadır. Ülkemizde de HSCB Türkiye bankasının pek çok müşterisi bulunmaktadır. Banka dünyanın en gelişmiş bilgi teknolojisini kullanarak hizmetlerini vermektedir. Bu hizmetleri HSCB bankası bütün dünyadaki personeline ve müşterilerine sunmak adına kendi özel iletişim ağını kullanmaktadır.

HSCB Bank ve QNB Finansbank Hizmet Anlaşması

Finansbank ve HSCB arasında hizmet devamlılığını sağlamak amaçlı ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına anlaşma yapılmıştır. Bu anlaşmaya göre Bireysel Bankacılık müşterileri vadesiz olan hesabına ya da kredi kartı işlemlerinde QNB Finansbank’a ait ATM ağından yararlanabilecek ve işlemler için ücret ödemeyecekler.

HSBC müşteri hizmetleri numarası direk  bağlanma için öncelikle HSBC müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 111 aranmalı. Ardından sırasıyla 1,8 ve 4 tuşlarını tuşlayarak HSBC müşteri hizmetleriyle direk görüşmeye başlayın.

HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
444 0 111 -> 1-8-4

Arama Terimleri: hsbc müşteri hizmetleri bağlanma,hsbc müşteri hizmetleri direk bağlanma, hsbc müşteri hizmetleri, hsbc müşteri hizmetleri numarası, hsbc müşteri hizmetleri bağlanma 2018, hsbc müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018, hsbc müşteri hizmetleri direk bağlanma, hsbc müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir