Huggies Çağrı Merkezi İletişim Telefon

Huggies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Huggies ilk kez 1968 yılında Kimberly-Clark şirketine ait  piyasaya giren bir bebek bezidir. Henüz 1961 yılında Procter & Gamble kendi Prima ürününü tanıtmıştır. Kimberly-Clark ise buna cevap olarak kendi ürününü geliştirmek için 1978 yılında Kimbies markasının yerine kendi ürününü kamuoyuna tanıttı. Yıl sonunda tüm Huggies bebek bezleri erkek ve kızlar için özel olarak tasarlanmaya başladı. 2013 yılında marka komple değişiklik yapmadan kendi isteğine bağlı olarak üretimi durdurmaya karar verdi. Marka çocuk ve ergenler için mendil ve bebek bezi üretmeye devam ediyor. Ürünleri; bebek bezi, ıslak havlu, külot bez, mayo bebek bezi, emici gece külodu olarak devam eder. Huggies markası 150’den fazla ülkede satış yapıyor.

Kimberly-Clark, ticari marka beyanı olarak, tüm adların logoların ve ticari markaların sahibidir ve onun izni ile kullanırlar. Huggies bebekler için oldukça konforlu ve çokça kişi tarafından tercih edilen bir bebek bezidir. Günümüz bebek ürünleri piyasasında, adı duyulmuş ve rekabet içerisinde olan sayılı ve köklü firmalardan birisidir.

Huggies’in tüketici hattı ve mail adresi olmak üzere iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Huggies ile iletişime geçerek istek, öneri, şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Huggies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Huggies Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 202 31 00

Huggies Mail Adresi
info@huggies.com.tr

Huggies Merkez Şubesi Adresi
AND Plaza İçerenköy Mahallesi, Umut Sokak No.10-12, D:13 Ataşehir / İstanbul

Arama Terimleri: Huggies iletişim bilgileri, Huggies telefon numarası, Huggies irtibat tel, Huggies canlı destek, Huggies müşteri temsilcisi, Huggies şikayet hattı, Huggies tüketici ilişkileri danışma hattı, Huggies iletişim, Huggies çağrı merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir