İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İş Bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Cumhuriyet devrinde çok eski zamanlarda özel sermaye ile kurulmuş olan ilk banka Türkiye İş Bankasıdır. Çok eski yıllarda İzmir İktisat Kongresinin yapılmasından sonra 26 Ağustos 1914 tarihinde İş Bankası kurulmuştur. Bankanın sermayesi olan 1 milyon lira değerinde olan sermayenin ödenmiş olan kısmını meydana getiren 250 bin liralık bölümün tam olarak hepsi Atatürk tarafından ödenmiştir. Ödenmiş olan bu para Kurtuluş Savaşı sırasında kullanılması için Hindistan da bulunan müslümanların kendi aralarında toplamış oldukları paranın kalan kısmı idi. Aynı yıl içinde bankanın pay senetlerinin tam olarak 5 il içinde satılması sonucunda sermaye 410 bin liraya kadar ulaşmıştır.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İş bankasının kuruluşunda yapılan ana sözleşme içinde bulunan amaçlar arasında sanayi, tarım, bayındırlık işleri, nakliyecilik, madencilik, sigortacılık, turizm, ihracat, enerji üretimi ve dağıtımı alanlarında her türlü imkanları sağlamanın yanı sıra iştirakte bulunmak gibi durumlarda yer almaktaydı. Bu bankanın ilk yönetim kurulunun başkanı Mahmud Soydan olmuştur. Kurulun üyeleri ise Ali Kılıç, İhsan Bey, Rahmi Köken, Rasim Başaran, Salih Bozok ve genel müdür Celal Bayar’dan meydana gelmektedir. 12 Eylül harekatı sonrasında CHP kapatılmış ve Atatürk’ün hisseleri hazineye geçmiştir. Zamanın ilerlemesi ile İş Bankası çok daha fazla gelişmeler göstermiştir. İki şube ile başlayan İş bankası gün geçtikçe kendini son derece geliştirerek çok daha fazla büyümüştür ve nerede ise bütün ilçelerde bir şubesi bulunacak kadar yaygın bir hal almıştır.

İş Bankasının Ortak Olduğu Kuruluşlar

Türkiye İş Bankası teknolojinin de gelişmesi ile çok daha yüksek derecede kendini geliştirmektedir. İş bankasını ortak olduğu pek çok kuruluş bulunmaktadır. bunların en başında yer alanlar, Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları, Türkiye Şeker Fabrikaları, Soda Sanayi, Türk Dış Ticaret, TEZKAN Takım Tezgahları Sanayi ve Ticaret Şirketi, Türkiye Petrolleri AO, Bakır Sanayi, Milli Reasürans, İpek İş Mensücat Taş gibi kuruluşlar Türkiye İş Bankası kapsamı içinde yer almaktadır. Türkiye İş Bankası yapmış olduğu tüm çalışmaları ile en güvenli hizmetleri sunmakta olup genel olarak çok fazla tercih edilmektedir.

İş Bankası müşteri hizmetleri direk  bağlanma için öncelikle İş Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 02 02 aranmalı. Ardından telesekreter konuşmaya başlayınca 0 tuşunu tuşlayın. Bu şekilde İş Bankası Müşteri Hizmetleriyle beklemeden direk görüşmeye başlayabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
444 02 02 -> 0

Arama Terimleri: iş bankası müşteri hizmetleri bağlanma, iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma, iş bankası müşteri hizmetleri, iş bankası müşteri hizmetleri numarası, iş bankası müşteri hizmetleri bağlanma 2018, iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018, iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma, iş bankası müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir